ROWENTA Ultimate Experience SF8210 Perfekcyjnie proste włosy

Ultimate Experience SF8210 Perfekcyjnie proste włosy
Perfekcyjna fryzura, która pasuje do Twojego stylu

Uwielbiasz uczucie, jakie towarzyszy Ci zaraz po wyjściu z salonu fryzjerskiego? Teraz dzięki Rowenta Ultimate Experience możesz je mieć bez wychodzenia z domu. Odkryj nową prostownicę z unikalną powłoką Mineral Stone, która umożliwi Ci profesjonalną stylizację włosów gdziekolwiek jesteś. Ultimate Experience zrewolucjonizuje codzienną stylizację i zapewni Ci olśniewający wygląd oraz ochronę włosów.

Nr referencyjny : SF8210F0

Zaletyproduktu

Prostownica Rowenta Ultimate Experience

Z Rowenta Ultimate Experience każdego dnia możesz czuć się tak jak po wizycie u fryzjera – odkryj urządzenie, które zrewolucjonizuje stylizację włosów! Ponad dekada współpracy z profesjonalnymi stylistami fryzur zaowocowała stworzeniem wyjątkowej prostownicy. Jej unikalna powłoka Mineral Stone pozwala prostować włosy szybko i bez wysiłku, już za jednym pociągnięciem. Specjalne ruchome płytki 3D dostosowują się do grubości pasma włosów, zapewniając im perfekcyjny wygląd bez najmniejszego trudu. Dodatkowy system zabezpieczeń sprawia, że korzystanie z urządzenia jest w pełni bezpieczne. Z Ultimate Experience nie tylko idealnie wyprostujesz swoje włosy – możesz także stworzyć delikatne fale i gęste loki. Uwolnij kreatywność, poznaj nieograniczone możliwości stylizacji i zachwycaj wyglądem, gdziekolwiek jesteś.

Dane techniczne / porównanie

Rezultaty i użytkowanie
Powłoka płyt Materiał ceramiczny  
Funkcje Całkowicie proste i loki  
Ruchome płytki    
Ustawienia temperatury 120°C - 200°C  
Ergonomia i komfort użytkowania
Wyświetlacz LED  
Bezpieczeństwo Pokrywa termoodporna  
Specyfikacja techniczna
Napięcie 220-240  V
Gwarancja 2 lata  
Przewód 360°    
Rodzaj elementu grzejnego Materiał ceramiczny  

Dokumentacja

FAQ

Możesz używać produktów, które stosujesz zazwyczaj, takich jak żel do stylizacji, odżywki, pianki itp. Albo jeszcze lepiej produktów do ochrony termicznej specjalnie przeznaczonych do zwiększania objętości lub prostowania. Nie należy jednak używać prostownicy po zastosowaniu preparatów do prostowania włosów, ponieważ można poważnie uszkodzić włosy.
Jeżeli używasz klasycznej prostownicy, nie. Po umyciu włosów szamponem, możesz ułożyć je dowolnie. Użyj suszarki, aby wysuszyć je prawie całkowicie.
Jeżeli używasz prostownicy Wet & Dry, możesz stylizować mokre lub wilgotne włosy.
Zawsze zaczynaj od włosów pod spodem: zacznij od tyłu, następnie przejdź do boków i skończ z przodu.
Unikaj urywanych ruchów podczas stylizacji, prostuj każde pasmo raz, płynnym, ciągłym ruchem. W razie potrzeby powtórz.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
• Jeżeli masz włosy krótkie lub cieniowane albo cienkie i delikatne, wybierz prostownicę z cienkimi lub normalnymi płytkami.
• Jeżeli masz włosy długie (za ramiona): wybierz szerokie płytki ułatwiające i przyspieszające proces prostowania.
• Jeżeli masz włosy grube, niesforne, trudne do prostowania, użyj profesjonalnych prostownic z czarnymi płytkami.
Takie prostownice najbardziej lubią kobiety z włosami, które trudno rozprostować, kręconymi, mocno skręconymi lub bardzo długimi. Pozwalają zaoszczędzić czas i zapewniają doskonałe wyniki.
• Cienkie, delikatne lub uszkodzone włosy: 80 do 150°C.
• Normalne, cienkie lub miękkie włosy: 150 do 170°C.
• Kręcone, falowane lub mocno skręcone włosy: 170 do 190°C.
• Włosy typu afrykańskiego lub bardzo mocno skręcone: 190 do 230°C.
Niektóre modele są wyposażone w automatyczną regulację temperatury na podstawie rodzaju włosów i ich kondycji.
Lissima pozwala prostować długie, średnie i pocieniowane włosy, a także krótkie fryzury typu bob.
Ten system umożliwia dostosowanie płytek do grubości włosów i zachowania stałego kontaktu z włosami w celu skuteczniejszego prostowania.
Umożliwia automatyczne dostosowanie optymalnej temperatury w zależności od rodzaju włosów (falowane, mocno skręcone itp.) oraz kondycji włosów (zdrowe, słabe itp.) w celu zapewnienia ich ochrony.
Ten rodzaj powłoki naturalnie chroni włosy przed działaniem ciepła, nadając im większy blask.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.