ROWENTA PROSTOWNICA SF4655F0

PROSTOWNICA SF4655F0
Potrójne działanie dla objętości włosów o 28%* większej  

Ciesz się wyjątkowymi efektami prostowania włosów i fryzurą o większej objętości z pomocą prostownicy Rowenta Volumizer o potrójnym działaniu! Zaokrąglone krawędzie i wbudowana szczotka z naturalnym włosiem pozwalają podnieść i modelować włosy u nasady, zaś system ruchomych płytek umożliwia dostosowanie nacisku do grubości pasma włosów dla najlepszych efektów prostowania za jednym pociągnięciem. Powłoka z różowego kwarcu z funkcją jonizacji to gwarancja wyjątkowo gładkich i lśniących włosów, które nie elektryzują się.
 

Nr referencyjny : SF4655F0

*średnia wartość %, test w niezależnym laboratorium, w porównaniu do standardowej prostownicy, Francja 2021
 

Zaletyproduktu

Prostownica do włosów o potrójnym działaniu dla fryzury pełnej życia i objętości
 

Rowenta Volumizer to urządzenie, dzięki któremu nie tylko perfekcyjnie wyprostujesz włosy, ale też uzyskasz fryzurę pełną życia i wyjątkowej naturalnej objętości. Odkryj prostowanie włosów na nowo z pomocą prostownicy o potrójnym działaniu, która unosi włosy u nasady, modeluje je i zwiększa ich objętość dzięki wbudowanej szczotce z naturalnym włosiem. Powłoka z różowego kwarcu z funkcją jonizacji zapewnia włosom wyjątkowy połysk, a 8 ustawień temperatury pozwala Ci w pełni kontrolować pracę urządzenia dla bezproblemowej i szybkiej stylizacji.  

Dane techniczne / porównanie

Rezultaty i użytkowanie
Powłoka płyt Materiał ceramiczny  
Funkcje Całkowicie proste, loki i fale  
Ruchome płytki    
Liczba ruchomych płytek 1  
Rodzaj włosów Suche  
Płeć Unisex  
Ochrona włosów i ergonomia
Jonizator    
Zimna końcówka    
Ergonomia i komfort użytkowania
Uchwyt do zawieszenia    
Specyfikacja techniczna
Napięcie 110-240  V
Podstawowa funkcja
Prostowanie    
Rodzaje fryzur
Proste włosy    

Dokumentacja

FAQ

Możesz używać produktów, które stosujesz zazwyczaj, takich jak żel do stylizacji, odżywki, pianki itp. Albo jeszcze lepiej produktów do ochrony termicznej specjalnie przeznaczonych do zwiększania objętości lub prostowania. Nie należy jednak używać prostownicy po zastosowaniu preparatów do prostowania włosów, ponieważ można poważnie uszkodzić włosy.
Jeżeli używasz klasycznej prostownicy, nie. Po umyciu włosów szamponem, możesz ułożyć je dowolnie. Użyj suszarki, aby wysuszyć je prawie całkowicie.
Jeżeli używasz prostownicy Wet & Dry, możesz stylizować mokre lub wilgotne włosy.
Zawsze zaczynaj od włosów pod spodem: zacznij od tyłu, następnie przejdź do boków i skończ z przodu.
Unikaj urywanych ruchów podczas stylizacji, prostuj każde pasmo raz, płynnym, ciągłym ruchem. W razie potrzeby powtórz.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
• Jeżeli masz włosy krótkie lub cieniowane albo cienkie i delikatne, wybierz prostownicę z cienkimi lub normalnymi płytkami.
• Jeżeli masz włosy długie (za ramiona): wybierz szerokie płytki ułatwiające i przyspieszające proces prostowania.
• Jeżeli masz włosy grube, niesforne, trudne do prostowania, użyj profesjonalnych prostownic z czarnymi płytkami.
Takie prostownice najbardziej lubią kobiety z włosami, które trudno rozprostować, kręconymi, mocno skręconymi lub bardzo długimi. Pozwalają zaoszczędzić czas i zapewniają doskonałe wyniki.
• Cienkie, delikatne lub uszkodzone włosy: 80 do 150°C.
• Normalne, cienkie lub miękkie włosy: 150 do 170°C.
• Kręcone, falowane lub mocno skręcone włosy: 170 do 190°C.
• Włosy typu afrykańskiego lub bardzo mocno skręcone: 190 do 230°C.
Niektóre modele są wyposażone w automatyczną regulację temperatury na podstawie rodzaju włosów i ich kondycji.
Lissima pozwala prostować długie, średnie i pocieniowane włosy, a także krótkie fryzury typu bob.
Ten system umożliwia dostosowanie płytek do grubości włosów i zachowania stałego kontaktu z włosami w celu skuteczniejszego prostowania.
Umożliwia automatyczne dostosowanie optymalnej temperatury w zależności od rodzaju włosów (falowane, mocno skręcone itp.) oraz kondycji włosów (zdrowe, słabe itp.) w celu zapewnienia ich ochrony.
Ten rodzaj powłoki naturalnie chroni włosy przed działaniem ciepła, nadając im większy blask.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.