ROWENTA FOR ELITE Handy Dry CV1622F0 Ultraszybkie suszenie

Handy Dry CV1622F0 Ultraszybkie suszenie
Ultraszybkie suszenie bez wysiłku  

Rowenta for Elite Handy Dry to urządzenie, z którym łatwo i szybko wysuszysz włosy, bez ryzyka przegrzania. Dzięki temu będziesz mieć pełną kontrolę nad swoimi stylizacjami. Technologia Effiwatts pozwoli Ci zaoszczędzić energię elektryczną, a poruszająca się dysza zapewni doskonałe rezultaty suszenia bez żadnego wysiłku. Rowenta for Elite Handy Dry to sposób na wygodną, bezpieczną i efektywną stylizację włosów!
 

Nr referencyjny : CV1622F0

Zaletyproduktu

Suszarka Rowenta for Elite Handy Dry
 

Suszarka Rowenta for Elite Handy Dry to gwarancja ultraszybkiego i maksymalnie komfortowego suszenia włosów. Automatyczna oscylacja dyszy sprawia, że nie musisz nieustannie ruszać urządzeniem podczas suszenia, a sam proces suszenia jest bardziej efektywy. Optymalna temperatura przepływającego przez dyszę powietrza zapobiega przegrzewaniu, co jest idealnym rozwiązaniem w przypadku wrażliwości na wysoką temperaturę! Z suszarką Rowenta for Elite Handy Dry wysuszysz włosy w mgnieniu oka dzięki technologii Moving Air Booster wspartej mocą 2000 Effiwattów. Wyrzut zimnego powietrza na koniec suszenia dodatkowo utrwali uzyskany efekt.  

Dane techniczne / porównanie

Dane techniczne
Napięcie 220-240  V
Komfort użytkowania
Typ silnika Standardowy (zasilany prądem)  
Kompaktowe wymiary    
Informacje podstawowe
Suszenie    
Dodatkowe informacje
Szybkie suszenie    
Objętość    

Dokumentacja

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.