ROWENTA Instant Dry CV6065 Błyskawiczne suszenie

Instant Dry CV6065 Błyskawiczne suszenie
Ultraszybkie suszenie i pielęgnacja w jednym

ULTRASZYBKIE SUSZENIE I ZDROWE, LŚNIĄCE WŁOSY

Instant Dry to szybkie suszenie i olśniewające, zdrowe włosy. Dzięki dużej mocy i unikalnej technologii Moving Air Booster czas suszenia skraca się do minimum, podczas gdy system Advanced Care zapobiega przegrzaniu się pasm – w efekcie Twoje włosy pozostają zdrowe i piękne.

Nr referencyjny : CV6065F0

Zaletyproduktu

Dane techniczne / porównanie

WYNIK/OBSŁUGA
Moc 2200  W
Regulacja temperatury 3  
Regulacja prędkości 2  
Chłodne powietrze    
Koncentrator 1  
Rodzaj dyfuzora Statyczny  
ERGONOMIA/KOMFORT OBSŁUGI
Typ silnika DC  
Wyjmowana kratka    
Uchwyt do zawieszenia    
SPECYFIKACJE TECHNICZNE
Napięcie 220-240  V
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
Inne Ustawienie temperatury "Advanced Care"  
Kolory Biały i cynamonowy róż  

Dokumentacja

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.