ROWENTA Pocket Dry CV1510 Idealna w podróży

Pocket Dry CV1510 Idealna w podróży
Kompaktowy rozmiar, wielka moc

KOMPAKTOWY ROZMIAR I ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA

Składana suszarka do włosów Rowenta Pocket Dry to doskonały sposób na suche włosy w dowolnym miejscu i czasie. Łącząc kompaktowy rozmiar z wysoką wydajnością, świetnie sprawdzi się w podróży.

Nr referencyjny : CV1510F0

Dane techniczne / porównanie

WYNIK/OBSŁUGA
Moc 1400  W
Regulacja prędkości/temperatury 2  
Powłoka kratki Nie dotyczy  
Koncentrator 1  
OCHRONA WŁOSÓW I ERGONOMIA
ERGONOMIA/KOMFORT OBSŁUGI
Zwijany    
Kompaktowe wymiary    
Uchwyt do zawieszenia    
SPECYFIKACJE TECHNICZNE
Napięcie 220-240  V
Długość przewodu zasilającego 1,6  m
Inne Giętki uchwyt  
Kolory CZARNY  

Dokumentacja

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.