ROWENTA Signature Pro CV7840 Olśniewający blask

Signature Pro CV7840 Olśniewający blask
SZYBKA I PROFESJONALNA STYLIZACJA WŁOSÓW

SZYBKA I PROFESJONALNA STYLIZACJA WŁOSÓW.

Suszarka Signature Pro to efektywny sposób na błyskawiczne suszenie i profesjonalną stylizację włosów. Wszystko to dzięki mocnemu silnikowi AC, który nadaje powietrzu prędkość nawet 100 km/godz! Dodatkowo funkcja jonizacji sprawia, że włosy są gładkie i pełne blasku, a ich stylizacja ułatwiona. Zamień swoją łazienkę w profesjonalny salon fryzjerski z suszarką Rowenta Signature Pro!

Nr referencyjny : CV7840F0

PROFESJONALNA STYLIZACJA I OLŚNIEWAJĄCY BLASK

Rowenta Signature Pro to sposób na szybie i profesjonalne suszenie oraz olśniewający blask włosów. Funkcja jonizacji ogranicza ich puszenie i elektryzowanie się, nadając włosom wyjątkowej gładkości. Profesjonalny silnik AC to gwarancja, że suszarka będzie działać szybko i skutecznie przez długi czas, a zestaw 3 akcesoriów pozwala na nieograniczone możliwości stylizacji. Wybierając jeden z koncentratorów możesz precyzyjnie modelować włosy, a nakładając dyfuzor zwiększyć ich objętość i stworzyć sprężyste loki. Ergonomiczny kształt ułatwia korzystanie z urządzenia, a funkcja nawiewu chłodnego powietrza utrwala fryzurę na koniec suszenia. Signature Pro to niezbędny element wyposażenia Twojego domowego salonu piękności!

Dane techniczne / porównanie

Jonizator    
Ustawienia temperatury i prędkości 6  
Napięcie 220-240  V
Zimny nadmuch    
Koncentrator 2  
Rodzaj dyfuzora Statyczny  
Dyfuzor    
Wyjmowana kratka    
Uchwyt do zawieszenia    

Dokumentacja

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.