ROWENTA FOR ELITE Studio Dry CV5812 Wysoka wydajność

Studio Dry CV5812 Wysoka wydajność
Ultraszybkie suszenie

Rowenta Studio Dry to suszarka, na której możesz polegać każdego dnia. Nie tylko bardzo szybko wysuszy Twoje włosy, ale pozwoli Ci także zaoszczędzić energię elektryczną. Dzięki 6-stopniowej regulacji temperatury i prędkości masz pełną kontrolę nad procesem modelowania fryzury, a wszystkie zabiegi pielęgnacyjne stają się łatwe jak nigdy. Postaw na perfekcyjny wygląd dzień po dniu.

Nr referencyjny : CV5812F0

Suszarka Rowenta Studio Dry: perfekcyjny wygląd dzień po dniu

Z suszarką Rowenta Studio Dry Twoje codzienne przygotowania będa wyjątkowo łatwe i szybkie jak nigdy! Wydajność  urządzenia pozwala błyskawicznie wysuszyć włosy, przy niskim poborze energii elektrycznej. Dzięki 6-stopniowej regulacji ustawień prędkości i temperatury masz pełną kontrolę nad procesem modelowania fryzury.  Dodatkowo system Thermo Control chroni Twoje włosy przed przegrzaniem. Suszarkę wyposażono również w koncentrator zapewniający idealną precyzję suszenia, a dodatkowy wyrzut zimnego powietrza utrwala fryzurę. Studio Dry to suszarka, na którą zawsze możesz liczyć!

Dane techniczne / porównanie

Dane techniczne
Zimny nadmuch    
Koncentrator 1  
Napięcie 220-240  V
Typ wtyczki EUR  
Kształt wtyczki Prosta  
Komfort użytkowania
Typ silnika Standardowy (zasilany prądem)  
Wyjmowana kratka    
Uchwyt do zawieszenia    

Dokumentacja

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.