ROWENTA Suszarka do włosów ROWENTA MAESTRIA ULTIMATE EXPERIENCE CV9920

Suszarka do włosów ROWENTA MAESTRIA ULTIMATE EXPERIENCE CV9920
Osiągnij mistrzostwo w sztuce suszenia i stylizacji włosów

Najwyższa jakość i bezkompromisowa skuteczność  Rowenta Ultimate Experience Maestria to klucz do osiągnięcia mistrzostwa w sztuce suszenia i stylizacji włosów. Bezszczotkowy Silnik Nano gwarantujący silny przepływ powietrza w połączeniu z wyjątkowo precyzyjnym, zaledwie 5 mm, koncentratorem stwarzają nieskończenie wiele możliwości stylizacji. Ultralekka, kompaktowa konstrukcja suszarki gwarantuje maksymalnie komfortowe suszenie włosów. Technologia Air-to-Care, łącząc działanie jonów ujemnych i dodatnich, sprawi, że Twoje włosy będą wyjątkowo gładkie i nawet do 93% bardziej lśniące*. Dodatkowo, suszarka oferuje aż 9 kombinacji prędkości i temperatury oraz wyrzut zimnego powietrza, który perfekcyjnie utrwala fryzurę. Urządzenie wyposażono w dwa koncentratory i dyfuzor oraz wyjmowaną kratkę ułatwiającą czyszczenie.

*Ocena wizualna 28 badanych po 1 miesiącu użytkowania suszarki, Francja 2021.

Nr referencyjny : CV9920F0

Osiągnij mistrzostwo w sztuce suszenia i stylizacji włosów z pomocą suszarki Rowenta Ultimate Experience Maestria. Wszystko to dzięki zaawansowanej technologii i wachlarzowi rozwiązań prosto z salonu fryzjerskiego! Ta wysokiej jakości suszarka łączy silnika Nano Brushless gwarantującego silny przepływ powietrza i precyzyjnego, zaledwie 5 mm koncentratora dla perfekcyjnych i łatwo osiągalnych efektów suszenia oraz stylizacji włosów. Dodatkowo, ultralekka konstrukcja suszarki zapewnia maksymalny komfort jej użytkowania, a Technologia Air-To-Care chroni Twoje włosy i sprawia, że są wyjątkowo lśniące!

Zaletyproduktu

Mistrzostwo w suszeniu i stylizacji włosów oraz Lśniące i zdrowe włosy

Klucz do mistrzostwa w sztuce suszenia i stylizacji włosów to połączenie silnika Nano Brushless gwarantującego silny przepływ powietrza i precyzyjnego, zaledwie 5 mm koncentratora dla nieskończenie wielu możliwości stylizacji. Specjalnie w trosce o kondycję włosów opracowano technologię Air-to-Care, zapewnia ona podwójną jonizację. Wytwarzane przez suszarkę jony dodatnie chronią włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, a jony ujemne zapobiegają puszeniu i elektryzowaniu się włosów, nadając im gładkość i blask.

Dane techniczne / porównanie

Jonizator    
Akcesoria w zestawie 2 koncentratory i dyfuzor  
Ustawienia temperatury i prędkości 9  
Kompaktowe wymiary    
Kolory Czarny i miedziany  
Napięcie 220-240  V
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
Moc 2000  W
Ustawienia prędkości 3  
Regulacja temperatury 3  
Zimny nadmuch    
Koncentrator 2  
Wymiary koncentratora 5 & 9  mm
Rodzaj dyfuzora Standardowy  
Dyfuzor    
Akcesorium 1: Dyfuzor  
Wygodny uchwyt    
Wyjmowana kratka    
Pudełko premium na prezent    
Lekki    
Osuszanie    
Szybkie suszenie    
Objętość    
Układanie    

Dokumentacja

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.