ROWENTA Suszarka do włosów ROWENTA Volumizer CV6135

Suszarka do włosów ROWENTA Volumizer CV6135
Nowy wymiar suszenia włosów!  

Rowenta Volumizer to innowacyjne urządzenie do suszenia i stylizacji włosów, które nada im wyjątkowej objętości. Odkryj suszarkę z systemem 3D Volume Booster o potrójnym działaniu: Technologia Hybrydowa, zapewniająca do 40% silniejszy przepływ powietrza*, unosi włosy u samej nasady, koncentrator 8 mm precyzyjnie stylizuje włosy a dyfuzor nadaje im objętości. Odkryj wszystkie zalety suszarki Rowenta Volumizer i przekonaj się, że jest bezkonkurencyjna w swojej kategorii! *W porównaniu z linią suszarek Powerline CV59 tego samego producenta
 

Nr referencyjny : CV6135F0

Zaletyproduktu

Suszarka Rowenta Volumizer: Suszenie z efektem wyjątkowej objętości
 

Nowy wymiar stylizacji włosów – odmień na zawsze suszenie włosów z pomocą Rowenta Volumizer! Suszarka z systemem 3D Volume Booster o potrójnym działaniu gwarantuje doskonałe efekty w krótkim czasie, w maksymalnie intuicyjny i przyjemny sposób. Technologia Hybrydowa, łącząca wszystkie zalety silników DC i AC, zapewnia do 40% silniejszy przepływ powietrza*, który unosi włosy u samej nasady. Koncentrator 8 mm precyzyjnie je stylizuje, a dyfuzor gwarantuje naturalną objętość fryzury. Zawsze doskonałe rezultaty i niezawodne działanie zapewnia moc aż 2400 Effiwattów. Dodatkowo, funkcja Advanced Care i jonizator to gwarancja zdrowych, gładkich i lśniących włosów, które nie puszą się ani nie elektryzują. Lekki, kompaktowy design i cicha praca suszarki sprawią, że Twoje sesje suszenia włosów staną się nie tylko skuteczne, ale i wyjątkowo komfortowe! *W porównaniu z linią suszarek Powerline CV59 tego samego producenta  

Dane techniczne / porównanie

Dane techniczne
Moc 1800  W
Wydajność 2400  Effiwatts
Prędkość wyrzutu powietrza (km/h) 120  
Regulacja temperatury 3  
Ustawienia prędkości 2  
Zimny nadmuch    
Koncentrator 1  
Rodzaj dyfuzora Standardowy  
Dyfuzor    
Napięcie 230  V
Kolory Biały i różowy  
Ochrona włosów
Jonizator    
Komfort użytkowania
Typ silnika Hybrydowy  
Wyjmowana kratka    
Uchwyt do zawieszenia    
System Eco energy    
Dodatkowe informacje
Szybkie suszenie    
Objętość    
Układanie    

Dokumentacja

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.