ROWENTA SUSZARKA DO WLOSOW CV9820F0

SUSZARKA DO WLOSOW CV9820F0
Suszarka, która dba o Twoje włosy

Rowenta Ultimate Experience to suszarka, która z każdym podmuchem powietrza chroni Twoje włosy. Wszystko dzięki funkcji jonizacji, która pomaga dbać o dobrą kondycję włosów bez konieczności zmniejszania mocy urządzenia. Postaw na naturalnie piękne i zdrowe włosy z technologią Air-to-Care, Twoją sekretną bronią przed szkodliwymi czynnikami zwenętrznymi! Dodatkowo dzięki systemowi Switch & Style możesz łatwo przejść od suszenia do stylizacji włosów za pomocą jednego przycisku.

Nr referencyjny : CV9820F0

Zaletyproduktu

Rowenta Ultimate Experience: wyjątkowa ochrona włosów

Ultimate Experience marki Rowenta to idealne efekty suszenia i wyjątkowa troska o zdrowy wygląd włosów w jednym urządzeniu! Technologia Air-to-Care wykorzystuje podwójną jonizację, aby chronić włosy przed szkodliwymi czynnikami, zapewniając im połysk i gładkość. Dzięki systemowi Switch & Style możesz łatwo przejść od suszenia do stylizacji za pomocą zaledwie jednego przycisku. Przekonaj się, że duża moc nie musi iść w parze z ryzykiem zniszczenia włosów – trzy ustawienia temperatury i prędkości pozwalają na dostosowanie ich do każdego rodzaju fryzury. Stały nawiew zimnego powietrza utrwala końcowy efekt. Dodatkowo suszarka jest niezwykle łatwa i komfortowa w użyciu! Susz i stylizuj swoje włosy, dbając o ich dobrą kondycję dzień po dniu!

Dane techniczne / porównanie

Jonizator    
Kompaktowe wymiary    
Napięcie 220-240  V
Typ wtyczki EUR  
Zimny nadmuch    
Wyjmowana kratka    
Pudełko premium na prezent    
Lekki    

Dokumentacja

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.