Bezbolesna depilacja o długotrwałym efekcie jest możliwa z urządzeniami Rowenta

Kąpiele, masaże i inne rytuały upiększające do czas relaksu dla Ciebie, ale także konieczna pielęgnacja Twojej skóry, która nie zawsze jest przyjemna

Z takimi właśnie zabiegami kojarzy się depilacja, która za zwyczaj nie należy do przyjemności. Jest czasochłonna bolesna, i często nieskuteczna…

  • Rowenta-articles-Painless-epilation_03.jpg
  • Rowenta-articles-Painless-epilation_04.jpg

Przetestowaliśmy wiele metod trwałego usuwania niechcianego owłosienia.

Istnieją różnorodne techniki depilacji długotrwałej, takie jak użycie wosku, miodu lub cukru czy po prostu depilatora. Sposoby te są skuteczne, niestety wymagają od użytkowniczek pewnych zdolności manualnych, jak i sporej odporności na ból.

Jeśli temperatura wosku, miodu czy cukru będzie zbyt wysoka, taki produkt może poparzyć skórę, z kolei w zbyt niskiej temperaturze nie wykona on swojego zadania. Nie wspominając już o tym, że po zabiegu konieczne jest usunięcie pozostałości produktu.

Jeżeli natomiast chodzi o depilatory mechaniczne to faktycznie są one praktyczne i łatwe w obsłudze, problem jednak w tym, że usuwanie owłosienia jest bardzo bolesne i nie każda z Was wytrzyma taki ból.

Dlatego właśnie marka Rowenta opracowała depilację, która będzie długotrwała, ale i bezbolesna!

wyprodukowano przez rowenta

INSTANT SOFT COMPACT opiera się na skutecznej i bezpiecznej technologii o nazwie IPL (Intense Pulsed Light). Jest ona używana przez profesjonalistów w branży kosmetologii, w celu  długotrwałego usuwania włosów.

Główną zaletą IPL w porównaniu z innymi metodami depilacji jest to, że jest bezbolesna, bezpieczna i trwała. Instant Soft Compact posiada czujnik skóry i filtr UV, który chroni skórę i oczy, dzięki czemu możesz bezpiecznie korzystać z profesjonalnej technologii w zaciszu domowym.

Skupiona wiązka światła -innowacyjna technologia IPL dla uzyskania szybkich i długotrwałych rezultatów.

System Pro Precision z rolką mierzącą odległość - technologia zapewniająca brak pominiętych obszarów.
Rolka wskazująca o ile przesunąć urządzenie ma do następnego naświetlenia, pomaga nie przegapić żadnych obszarów, jak również uniknąć podwójnego naświetlania tych samych obszarów, zmniejszając ryzyko poparzenia.

Zmęczona ciągłym usuwaniem włosów?

Oto odpowiedź na te problemy!

czy wiesz, że...?

Depilatory w technologii IPL wykorzystują wiązkę światła do usuwania włosków z cebulkami.

Precyzując, barwnik melanina zawarty we włosach przyciąga błyski światła. W ten sposób światło dociera pod skórę, do mieszka włosowego, i tam niszczy włos. Ponieważ depilator laserowy usuwa jedynie włoski, które już rosną, usunięcie niechcianego owłosienia wymaga przeprowadzenia kilku sesji depilacji w domu. Z czasem skóra staje się gładka i miękka w dotyku. I choć nie możemy mówić o trwałej depilacji, to jednak efekt jest długotrwały i może utrzymywać się przez kilka lat. Kolejną zaletą tej technologii jest to, że nie uszkadza skóry i nie zmienia jej. Depilatora można używać na całym ciele, również w najbardziej wrażliwych miejscach. Na koniec warto wspomnieć, że depilacja światłem IPL jest całkowicie bezbolesna.