Wentylator stojący Rowenta

ESSENTIAL VU4110
Wysoka jakość, 100% bezpieczeństwa

.

.

Wentylator Rowenta Essential zapewnia natychmiastowe odczucie świeżego powietrza, a jego zabezpieczenia pozwalają z łatwością cieszyć się chłodem. Ten ekologiczny wentylator oszczędzający energię charakteryzuje się silnym przepływem powietrza do 55 m³/min, 3 ustawieniami prędkości i wieloma innymi cechami, a także kratką zabezpieczającą zapewniającą pełne bezpieczeństwo dzieci.

Nr referencyjny : VU4110F0

Zaletyproduktu

WYSOKOWYDAJNE CHŁODZENIE I PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO

Rowenta Essential jest doskonałym dla rodzin domowym wentylatorem zapewniającym natychmiastowy dopływ chłodnego, świeżego powietrza.

Dzięki solidnej, wzmocnionej kratce zabezpieczającej zapewniającej ochronę dla całej rodziny, w tym dzieci, wentylator ten pracuje w sposób pozwalający oszczędzać energię, zużywając mniej energii nawet przy ustawieniu w maksymalnym położeniu*.

Trzy ustawienia prędkości zapewniają silny przepływ powietrza do 55 m³/min, a duża średnica gwarantuje optymalne rozprowadzanie powietrza w całym pomieszczeniu.

Dzięki automatycznej oscylacji, regulacji wysokości i wbudowanemu uchwytowi ułatwiającemu transport Rowenta Essential jest doskonałym wentylatorem dla każdego pomieszczenia mieszkalnego, zapewniającym silny przepływ chłodnego powietrza oraz pełne bezpieczeństwo.

*W porównaniu z poprzednim klasycznym wentylatorem ustawionym w maksymalnym położeniu.

Dane techniczne / porównanie

Rodzaj produktu
Typ Klasyczny  
Model Na stojaku  
Średnica 40  cm
Średnica (cale) 16  
Maksymalna wysokość 1,4  m
Minimalna wysokość 1,2  m
Wymiary (długość x wysokość x głębokość) 0,54 x 0,14 x 0,46 m  m
Wydajność
Maks. przepływ powietrza (m3/min) 60  
Min. przepływ powietrza (m3/min) 45  
Maks. prędkość powietrza (N) 2,7  
Automatyczna oscylacja    
Kierunek    
Liczba śmigieł 3  
Komfort użytkowania
Długość przewodu zasilającego 1,5  m
Panel sterowania Mechaniczny  
Liczba ustawień 3  
Uchwyt    
Ekran NIE  
Cicha praca
Min. poziom dźwięku 51  dB(A)
Maks. poziom dźwięku 58  dB(A)

Dokumentacja

FAQ

Sprawdź stan urządzenia, gniazdka elektrycznego oraz przewodu zasilania. Urządzenie powinno znajdować się co najmniej 50 cm od jakichkolwiek przedmiotów (zasłon, ścian, aerozoli itd.). Nie pozwól, by woda dostała się do urządzenia. Nie dotykaj urządzenia mokrymi dłońmi. Przed uruchomieniem upewnij się, że: montaż urządzenia został wykonany zgodnie z zaleceniami producenta, urządzenie znajduje się na stabilnym, pewnym podłożu oraz jest ustawione w pozycji umożliwiającej działanie (urządzenie powinno być ustawione pionowo na nogach). Upewnij się, że napięcie sieci elektrycznej jest zgodne z napięciem określonym na plakietce znamionowej urządzenia. Sprawdź, czy urządzenie może być wykorzystywane wyłącznie z wtyczką z uziemieniem.
Przed przeniesieniem wyłącz wentylator oraz odłącz go od sieci elektrycznej.
Wentylator powinien zazwyczaj znajdować się w miejscu, w którym chcemy zapewnić orzeźwiającą atmosferę. Urządzenie należy umieścić w odległości co najmniej 50 cm od wszelkich przedmiotów (ścian, zasłon, aerozoli…). Pamiętaj, że dostępne są wersje horyzontalne i wertykalne wentylatorów, a większość z nich pozwala na wprowadzenie indywidualnych ustawień – możesz wybrać wentylator odpowiedni dla danego miejsca użytkowania oraz aranżacji wnętrza.
Tak, system pozwala na zastosowanie każdego środka owadobójczego.
Przed przystąpieniem do przeprowadzenia jakichkolwiek czynności konserwacyjnych należy odłączyć wentylator od sieci elektrycznej. Urządzenie możesz wyczyścić lekko zwilżoną ściereczką. Nie pozwól, by do urządzenia dostała się woda. Frontową kratkę wyczyść za pomocą odkurzacza. Do czyszczenia nigdy nie stosuj ściernych środków czyszczących, które mogą wpłynąć na wygląd twojego urządzenia.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
W czasie trybu automatycznej oscylacji, wentylator automatycznie porusza się płynnym ruchem od lewej do prawej, rozdmuchując powietrze w całym pomieszczeniu. Jeżeli nadmuch powietrza ma być nakierowany na jedno miejsce, funkcję tę należy wyłączyć.
System wykorzystuje nadmuch powietrza do rozprzestrzeniania środka przeciw komarom.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.