ROWENTA Essential VU4110 Pełne bezpieczeństwo dzieci

Essential VU4110 Pełne bezpieczeństwo dzieci
Wysoka jakość i pełne bezpieczeństwo

Poczuj przyjemne ochłodzenie dzięki wentylatorowi Rowenta Essential! Urządzenie wytwarza silny przepływ powietrza na poziomie nawet 55 m³/min, jednocześnie oszczędzając energię. Dodatkowe zalety wentylatora to 3-stopniowa regulacja prędkości oraz zabezpieczenia, takie jak kratka zapewniająca pełne bezpieczeństwo dzieci i pozwalająca cieszyć się chłodem bez jakichkolwiek obaw.

Nr referencyjny : VU4110F2

Zaletyproduktu

WYDAJNE CHŁODZENIE I PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO

Rowenta Essential to domowy wentylator zapewniający natychmiastowy dopływ chłodnego, świeżego powietrza. Dzięki solidnej, wzmocnionej kratce urządzenie jest bezpieczne dla całej rodziny, w tym dzieci, a efektywna praca pozwala zużyć mniej energii nawet przy ustawieniu maksymalnych obrotów*. Ten wyposażony w 3-stopniową regulację prędkości wentylator pracuje na poziomie do 55 m³/min, a duża średnica skrzydeł wentylujących gwarantuje najlepsze rozprowadzanie powietrza w całym pomieszczeniu. Dzięki automatycznej oscylacji, regulacji wysokości i wbudowanemu uchwytowi ułatwiającemu transport Rowenta Essential doskonale nadaje się do każdego mieszkania. Wszystko to przy zachowaniu maksymalnej wydajności pracy i pełnego bezpieczeństwa. *W porównaniu z poprzednim modelem Classic przy ustawieniu maksymalnych obrotów

Dane techniczne / porównanie

Rodzaj produktu
Typ Klasyczny  
Model Na stojaku  
Wydajność
Automatyczna oscylacja    
Kierunek    
Komfort użytkowania
Panel sterowania Mechaniczny  
Uchwyt    
Ekran NIE  

Dokumentacja

FAQ

Sprawdź stan urządzenia, gniazdka elektrycznego oraz przewodu zasilania. Urządzenie powinno znajdować się co najmniej 50 cm od jakichkolwiek przedmiotów (zasłon, ścian, aerozoli itd.). Nie pozwól, by woda dostała się do urządzenia. Nie dotykaj urządzenia mokrymi dłońmi. Przed uruchomieniem upewnij się, że: montaż urządzenia został wykonany zgodnie z zaleceniami producenta, urządzenie znajduje się na stabilnym, pewnym podłożu oraz jest ustawione w pozycji umożliwiającej działanie (urządzenie powinno być ustawione pionowo na nogach). Upewnij się, że napięcie sieci elektrycznej jest zgodne z napięciem określonym na plakietce znamionowej urządzenia. Sprawdź, czy urządzenie może być wykorzystywane wyłącznie z wtyczką z uziemieniem.
Przed przeniesieniem wyłącz wentylator oraz odłącz go od sieci elektrycznej.
Wentylator powinien zazwyczaj znajdować się w miejscu, w którym chcemy zapewnić orzeźwiającą atmosferę. Urządzenie należy umieścić w odległości co najmniej 50 cm od wszelkich przedmiotów (ścian, zasłon, aerozoli…). Pamiętaj, że dostępne są wersje horyzontalne i wertykalne wentylatorów, a większość z nich pozwala na wprowadzenie indywidualnych ustawień – możesz wybrać wentylator odpowiedni dla danego miejsca użytkowania oraz aranżacji wnętrza.
Tak, system pozwala na zastosowanie każdego środka owadobójczego.
Przed przystąpieniem do przeprowadzenia jakichkolwiek czynności konserwacyjnych należy odłączyć wentylator od sieci elektrycznej. Urządzenie możesz wyczyścić lekko zwilżoną ściereczką. Nie pozwól, by do urządzenia dostała się woda. Frontową kratkę wyczyść za pomocą odkurzacza. Do czyszczenia nigdy nie stosuj ściernych środków czyszczących, które mogą wpłynąć na wygląd twojego urządzenia.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
W czasie trybu automatycznej oscylacji, wentylator automatycznie porusza się płynnym ruchem od lewej do prawej, rozdmuchując powietrze w całym pomieszczeniu. Jeżeli nadmuch powietrza ma być nakierowany na jedno miejsce, funkcję tę należy wyłączyć.
System wykorzystuje nadmuch powietrza do rozprzestrzeniania środka przeciw komarom.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.