ROWENTA INTENSE PURE AIR PU4010

INTENSE PURE AIR PU4010
Czyste powietrze dla zdrowszego życia! Jedyny oczyszczacz powietrza, który filtruje do 99,95% zanieczyszczeń i trwale usuwa formaldehyd!*

Intense Pure Air jest wydajnym oczyszczaczem powietrza, który działa bardzo cicho i zapewnia całkowitą ochronę, eliminując do 99,95% zanieczyszczeń powietrza we wnętrzach. Cztery poziomy filtrowania chronią całą rodzinę przed wieloma rodzajami zanieczyszczeń. Urządzenie jest wyposażone w wyjątkową i opatentowaną technologię NanoCaptur, która trwale usuwa formaldehyd*, sprawiając, że otoczenie jest bezpieczniejsze i zdrowsze. 
 

Nr referencyjny : PU4010F0

* Testowany w niezależnym laboratorium i porównany z technologiami filtracyjnymi głównych konkurentów – listopad 2014

** Ciśnienie akustyczne mierzone w komorze częściowo bezodbiciowej w odległości 1,5 m od oczyszczacza powietrza.

Zaletyproduktu

CZYSTE POWIETRZE DLA ZDROWSZEGO ŻYCIA!

Dzięki urządzeniu Intense Pure Air oddychasz zdrowszym powietrzem w całkowitej ciszy. Cztery poziomy filtrowania umożliwiają wychwytywanie nawet najdrobniejszych cząstek i trwałe usuwanie formaldehydu – najbardziej szkodliwego zanieczyszczenia powietrza występującego w pomieszczeniach. O wysokiej wydajności urządzenia świadczy jego cicha praca na poziomie jedynie 22 dB(A)** oraz zastosowanie filtrów, które są łatwe w obsłudze. Regulowany wylot powietrza zapewnia optymalną wydajność i komfort oraz sprawia, że Intense Pure Air ustanawia nowy standard filtrowania powietrza.  

Dane techniczne / porównanie

TECHNOLOGIA
Rodzaj produktów Oczyszczacz powietrza  
Kategoria Filtrowanie  
Technologia NanoCaptur    
WYDAJNOŚĆ
Przepływ powietrza 170 m3/h  
CADR dym 150 m3/h  
Liczba prędkości 4  
Poziom dźwięku 22-45  dB(A)
Power max 30  
INNE CECHY
Obszar działania do 35 m²  
Wymiary ( ...x...x...) dł. 30 x szer. 28,5 x wys. 54  cm
Waga 5,7  kg
Kolory BIAŁY / NIEBIESKI  
Dodatkowe akcesoria w zestawie Filtr Active Carbon, Filtr HEPA, Filtr NanoCaptur  
INTELIGENCJA
Czujniki Nie  
KOMFORT UŻYTKOWANIA
Panel sterowania Elektroniczny  
Minutnik 1 / 2 / 4 / 8  h
Opóźnione uruchomienie 1 / 2 / 4 / 8 godz.  
Wskaźnik wymiany filtra    
Regulacja kratki    
Uchwyt Wbudowany  

Dokumentacja

FAQ

Oczyszczacz powietrza należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni w pomieszczeniu wymagającym oczyszczenia powietrza. Aby umożliwić swobodny obieg powietrza, należy unikać ustawiania urządzenia za zasłonami, pod oknem, za meblami lub regałami, lub w pobliżu innych przeszkód. Należy pozostawić co najmniej 50 cm wolnego miejsca po każdej stronie urządzenia.
• Filtr początkowy należy czyścić co 2-4 tygodnie.
• Filtr Active Carbon należy wymieniać gdy zaświeci się lampka sygnalizacyjna „zapach”, w przeciwnym razie co najmniej raz na rok.
• Filtr HEPA należy wymieniać gdy zaświeci się lampka sygnalizacyjna „HEPA”, w przeciwnym razie co najmniej raz 3 lata.
• Filtr NanoCaptur należy wymieniać zgodnie ze wskazaniem wskaźnika nasycenia (według legendy kolorów znajdującej się na filtrze); stopień nasycenia należy sprawdzać co 6 miesięcy.
Wytyczne zakładają 8 godzin eksploatacji dziennie z prędkością 2.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Sprawdź datę ostatniego czyszczenia i wymiany filtrów i w razie konieczności wyczyść/wymień filtr(y).
Sprawdź datę ostatniego czyszczenia i wymiany filtrów i w razie konieczności wyczyść/wymień filtr(y).
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.

Oczyszczacz powietrza „Intense Pure Air” umożliwia oddychanie w domu powietrzem o stopniu czystości rzędu 99,95%, tym samym chroniąc Twoje zdrowie za pomocą niżej opisanych czterech poziomów filtrowania:
• Poziom 1: FILTR WSTĘPNY eliminujący pył, włosy, sierść
• Poziom 2: FILTR ACTIVE CARBON eliminujący lotne związki organiczne (LZO), zapachy / gazy
• Poziom 3: FILTR HEPA eliminujący drobne cząstki (PM2.5), pyłki kwiatowe, roztocza, alergeny zwierzęce, pleśń, bakterie / wirusy
• Poziom 4: FILTR NANOCAPTUR wyłapujący formaldehydy