FOREVER SHARP TRYMER DO BRODY ROWENTA Z TECHNOLOGIĄ SAMOOSTRZĄCYCH SIĘ NOŻYKÓW

Od kilku lat broda zdobywa serca mężczyzn w każdym wieku. Dla wielu jest podstawowym atrybutem męskiej urody, ponieważ nadaje męskiej twarzy charakter.

Trzydniowy zarost to ponadczasowy klasyk, który pasuje na każdą okazję. Jest jeszcze długość 5 mm na mniej oficjalne okazje. Z kolei broda o długości 8 mm to genialny pomysł na weekend w gronie przyjaciół. Niezależnie od długości zarost jest doskonałym sposobem na subtelną zmianę wyglądu w zależności od okazji. Kolejną zaletą jest brak konieczności codziennego golenia się. Dla skóry wrażliwej to jak zasłużone wakacje. Skoro zarost wymaga mniej zachodu i wygląda bardziej stylowo, czy można mu się oprzeć ?

  • Rowenta-articles-air-force-precision_03.jpg
  • Rowenta-articles-air-force-precision_04.jpg

Wyprodukowane przez rowenta

Trymery Forever Sharp to również skuteczne urządzenia opracowane z myślą o szybkim przycinaniu zarostu według potrzeb użytkownika. Dodatkowe końcówki (1-2-3-4-5-6 mm)* pozwalają stylizować brodę dokładnie tak jak chcesz. 1 i 2 mm do bardzo krótkiej brody, 3 i 4 mm do 3-dniowego zarostu oraz nasadki 5 i 6 mm do 10-dniowego zarostu. Maszynka jest wygodna w użyciu ze względu na zasilanie baterią, które zapewnia aż do 120 minut bezprzewodowej pracy, czyli wystarczająco dużo, aby perfekcyjnie przyciąć zarost.
*ilość końcówek zależy od modelu trymera

Forever Sharp czyli ostrza, których nie trzeba wymieniać. Dzięki wysokiej jakości dwustronnym samoostrzącym się nożykom ze stali nierdzewnej, które się nie tępią, Forever Sharp nigdy Cię nie zawiedzie. Dodatkowo, z łatwością zadbasz o konserwację urządzenia dzięki dołączonej szczoteczce i olejkowi do pielęgnacji.