Jednoczesne suszenie i stylizacja Poznaj możliwości suszarko-lokówek Rowenta.

Suszarko-lokówka Ultimate Experience nie tylko suszy i stylizuje Twoje włosy, ale jednocześnie zapewnia ochronę i poprawia ich kondycję.

W tym artykule dowiesz się co sprawia, że suszarko-lokówka Ultimate Experience i inne modele od Rowenta pielęgnują Twoje włosy.

  • article-suszenie-i-stylizacja-banner-left.jpg
  • article-suszenie-i-stylizacja-banner-right.jpg

Suszarko-lokówki marki Rowenta to kompaktowe urządzenia 2w1.

Urządzenia te pozwolą Ci na suszenie i modelowanie włosów za jednym ruchem, nadając włosom wspaniały blask, objętość i pielęgnację.

Dodatkowo wszystkie suszarko-lokówki mają dołączone w zestawie szczotki do każdego rodzaju fryzury, niezależnie od długości włosów. Dzięki ceramicznym lub kaszmirowo-keratynowym powłokom, a także jonizacji Twoje włosy są odporne na czynniki zewnętrzne, mniej się puszą i elektryzują, a co za tym idzie łatwiej się układają. Modelując i susząc włosy suszarko-lokówkami Rowenta zyskujesz długotrwały efekt lśniących i zadbanych włosów.

SUSZARKO- LOKÓWKA ULTIMATE EXPERIENCE - Stylizacja jak w salonie fryzjerskim

Rowenta Ultimate Experience to owoc naszej długoletniej współpracy z profesjonalnymi stylistami fryzur.

Dzięki produktom z tej serii możesz osiągnąć idealne, profesjonalne efekty w domowym zaciszu. Ciesz się wyjątkowym doświadczeniem dzięki nowoczesnej technologii, precyzji i jakości wykonania.

Najbardziej zaawansowany model suszarko-lokówki Ultimate Experience posiada specjalnie dedykowanego do różnych efektów stylizacji asystenta. System Style Assist pozwoli Ci uzyskać wspaniałe efekty, nawet gdy nie jesteś profesjonalnym fryzjerem. Wyręczy Cię on w doborze parametrów pracy aby uzyskać najlepsze rezultaty modelowania. Wystarczy, że wybierzesz efekt spośród 3: Wygładzenie, Objętość od nasady lub Połysk i Utrwalenie.

W ten sposób oszczędzasz swój czas i zyskujesz idealny efekt jak z salonu fryzjerskiego.

czy wiesz, że...?

Suszarko-lokówki Rowenta posiadają dwustronną rotację?

Indywidualna stylizacja wymaga indywidualnych ustawień. Dwa przełączniki obrotów (lewo/prawo) dają ogromną wygodę suszenia i układania włosów. Obrót szczotki w dwóch kierunkach, zapewnia łatwość korzystania i umożliwia układanie różnych fryzur. Lewa rotacja służy do podwijania kosmyków, natomiast prawa rotacja jest przeznaczona do odwijania włosów na zewnątrz pozostawiając fryzurę zwiewną i subtelną.