Produkty dbające o Twoje włosy CODZIENNA STYLIZACJA I ZDROWE WŁOSY

Narażone na częste zmiany temperatury, zanieczyszczenia i przesuszenie spowodowane atmosferą panującą w ogrzewanych i klimatyzowanych pomieszczeniach – włosy często mają ciężkie życie.

W efekcie stają się matowe, łamliwe, często się elektryzują. Akcesoria do pielęgnacji włosów i prostownice od dawna uważa się za szkodliwe dla włosów, szczególnie przy częstym użytkowaniu. To jednak nie do końca prawda.

  • Rowenta-articles-respect-range_03.jpg
  • Rowenta-articles-respect-range_04.jpg

wyprodukowano przez rowenta

Ultimate Experience to wyjątkowe dwie linie urządzeń do stylizacji włosów dla każdego. Jeżeli szukasz profesjonalnych efektów stylizacji wybierz czarną linię Ultimate, a jeśli marzysz o długich, zdrowych włosach odpowiednia dla Ciebie będzie biała linia, z której produkty mają działanie rewitalizujące i chronią włosy przed wysoką temperaturą. Do linii białej należy suszarka oraz lokówka, a do linii czarnej suszarka, prostownica i suszarko-lokówka – każda z Was znajdzie coś dla siebie!

Produkty te wyróżniają się innowacyjnymi funkcjami, które w połączeniu z jonizacją i optymalną temperaturą gwarantuje jeszcze lepszy efekt stylizacji, przy zachowaniu zdrowych włosów.

Dodatkowo produkty z tej wyjątkowej linii posiadają szereg cech, które poprawiają bezpieczeństwo stylizacji lub gwarantują efekty jak z salonu. Są to miedzy innymi: rewitalizujący masażer, stymulujący skórę głowy i poprawiający mikrokrążenie, technologia Advanced Care dopasowująca optymalną kombinację temperatury i prędkości nawiewu; stały nawiew chłodnego powietrza dla wykończenia fryzury i zamknięcia łusek włosa, czy technologia Fresh Flow, która chroni włosy przed wysoką temperaturą podczas kręcenia loków. W szeregu tych urządzeń zastosowano również nową powłokę z ceramiki kwarcowej czy Mineral Stone dla jeszcze większej ochrony włosów.

Aby Twoje włosy były tak piękne, jak na to zasługujesz, stosuj trzy proste zasady.

1. Nie używaj prostownic i urządzeń stylizujących na wilgotnych włosach, gdyż w ten sposób ryzykujesz trwałe przesuszenie włókien włosowych.

2. Włosy należy suszyć suszarką ustawioną na średnią temperaturę i średnią prędkość nawiewu. Suszenie zajmie wprawdzie więcej czasu, ale efekt może być tylko idealny. Temperaturę należy zwiększyć, a nawiew zmniejszyć wyłącznie przy modelowaniu włosów.

3. Na zakończenie najlepiej jest użyć zimnego nawiewu, który pozwoli zamknąć łuski włosów i utrwalić fryzurę.

 

Skuteczne urządzenia do stylizacji, które są delikatne dla Twoich włosów. Czy to nie jest właśnie to, czego potrzebujemy, aby mieć oszałamiającą fryzurę ?