Wybierz trymer, który będzie Twoim codziennym sprzymierzeńcem

Wielu z Was już się o tym przekonało: poruszanie się po świecie trymerów nie jest łatwe. Nie trać ducha!

Jak wybrać trymer, który będzie Twoim codziennym sprzymierzeńcem, zarówno o poranku, przed lustrem w łazience (które niejedno już widziało), jak i przed wieczornymi imprezami? Nie panikuj, mamy kilka profesjonalnych wskazówek, dzięki którym szybko znajdziesz idealny trymer dla siebie, taki, który zapewni Ci wygląd, o jakim zawsze marzyłeś...

Estetyka w męskim wydaniu staje się coraz bardziej różnorodna... Od bujnych zarostów po perfekcyjnie gładką skórę, każdy może znaleźć własny styl. Dla maszynek Rowenta nie ma to znaczenia, dzięki nim uzyskasz dowolny look na jaki tylko masz ochotę.

  • Rowenta-articles-V1-Choose-trimmer_03.jpg
  • Rowenta-articles-V1-Choose-trimmer_04.jpg

Trymery wielofunkcyjne

Dla tych, którzy lubią ułatwiać sobie życie, Rowenta oferuje trymery 2, 3 lub nawet 4 w 1.

Proponujemy następujące modele

  • Broda + włosy

  • Broda + włosy + ciało

  • Broda + włosy + ciało + nos-uszy

Poznaj produkty

trymer dla każdego

Elegancki, czyli mężczyzna wymagający?

Jesteś perfekcjonistą i zawsze poszukujesz najlepszych parametrów? Modele typu „kilka w jednym” będą idealne. Najlepiej wybrać model z powłoką tytanową, który jest trwały, a jego ostrze pozostaje ostre przez długi czas – takie urządzenia są niezwykle skuteczne.

Ponadto system regulowanych nasadek pozwala uniknąć niewygodnej konieczności ich wymiany. Oczywiście tego typu akcesoria zapewniają szeroki zakres długości strzyżenia.

Swobodny i modny, czyli człowiek wiecznie zajęty

Po prostu nie chcesz poświęcać temu zbyt dużo czasu – szukasz praktycznego, prostego rozwiązania, zarówno do domu , jak i na wyjazdy. Powlekane tytanem ostrza ze stali szlachetnej zapewniające wyjątkowo precyzyjne i trwałe cięcie, system szybkiej wymiany nasadek, możliwość używania pod prysznicem w przypadku modeli typu Wet & Dry.

Modele przeznaczone do pielęgnacji jednej strefy są właśnie dla Ciebie, są łatwe w obsłudze i mają opcjonalną funkcję zasysania ściętego zarostu, co oznacza brak konieczności usuwania go za pomocą szczoteczki.

Szykowny i trendy, czyli człowiek, który kocha precyzję

Jeśli masz ochotę na trzydniowy zarost lub elegancko wypielęgnowaną hipsterską brodę, z pewnością docenisz precyzyjny trymer do brody.

Opcja bezprzewodowa zapewnia swobodę ruchów i mobilność za sprawą baterii o długiej żywotności. A jeśli do tego trymer dobrze wygląda, to tym lepiej !