Wybierz trymer, który będzie Twoim codziennym sprzymierzeńcem

Wielu z Was już się o tym przekonało: poruszanie się po świecie trymerów nie jest łatwe. Nie trać ducha!

Jak wybrać trymer, który będzie Twoim codziennym sprzymierzeńcem, zarówno o poranku, przed lustrem w łazience (które niejedno już widziało), jak i przed wieczornymi imprezami? Nie panikuj, mamy kilka profesjonalnych wskazówek, dzięki którym szybko znajdziesz idealny trymer dla siebie, taki, który zapewni Ci wygląd, o jakim zawsze marzyłeś...

Estetyka w męskim wydaniu staje się coraz bardziej skomplikowana... Od jaskiniowca po metroseksualne szaleństwo, każdy może znaleźć własny styl. Oczywiście włosy i zarost nowoczesnego mężczyzny wymagają ujarzmienia, ale nie byle jak.

  • Rowenta-articles-V1-Choose-trimmer_03.jpg
  • Rowenta-articles-V1-Choose-trimmer_04.jpg

Trymery wielofunkcyjne

Dla tych, którzy lubią ułatwiać sobie życie, Rowenta oferuje trymery 2, 3 lub nawet 4 w 1.

Proponujemy następujące modele

  • Broda + włosy

  • Broda + włosy + ciało

  • Broda + włosy + ciało + nos-uszy

Poznaj produkty

trymer dla każdego

Elegancki, czyli mężczyzna wymagający?

Jesteś perfekcjonistą i zawsze poszukujesz najlepszych parametrów? Modele typu „kilka w jednym” będą idealne. Najlepiej wybrać model z powłoką tytanową, który jest trwały, a jego ostrze pozostaje ostre przez długi czas – takie urządzenia są niezwykle skuteczne.

Ponadto system regulowanych nasadek pozwala uniknąć niewygodnej konieczności ich wymiany. Oczywiście tego typu akcesoria zapewniają szeroki zakres długości strzyżenia.

Swobodny i modny, czyli człowiek wiecznie zajęty

Po prostu nie chcesz poświęcać temu zbyt dużo czasu – szukasz praktycznego, prostego rozwiązania, zarówno do domu , jak i na wyjazdy. Powlekane tytanem ostrza ze stali szlachetnej zapewniające wyjątkowo precyzyjne i trwałe cięcie, system szybkiej wymiany nasadek, możliwość używania pod prysznicem w przypadku modeli typu Wet & Dry.

Modele przeznaczone do pielęgnacji jednej strefy są właśnie dla Ciebie, są łatwe w obsłudze i mają opcjonalną funkcję zasysania ściętego zarostu, co oznacza brak konieczności usuwania go za pomocą szczoteczki.

Szykowny i trendy, czyli człowiek, który kocha precyzję

Jeśli masz ochotę na trzydniowy zarost lub elegancko wypielęgnowaną hipsterską brodę, z pewnością docenisz precyzyjny trymer do brody.

Opcja bezprzewodowa zapewnia swobodę ruchów i mobilność za sprawą baterii o długiej żywotności. A jeśli do tego trymer dobrze wygląda, to tym lepiej !