Prostownica Rowenta

LISS & CURL

 PERFEKCYJNE PROSTOWANIE I WYRAŹNE LOKI

Prostownica 2-w-1 DO IDEALNIE PROSTYCH WŁOSÓW I DOSKONAŁYCH LOKÓW

Prostownica LISS&CURL 2-w-1 umożliwia wybranie stylizacji z nieskończonej liczby dostępnych opcji, od idealnie prostych włosów po puszyste loki. Posiada długie płytki, wysoce precyzyjną regulację temperatury z wyświetlaczem LCD oraz ceramiczną nano powłokę Ultrashine zwiększającą świetlisty połysk włosów.

Nr referencyjny : SF4412D4

DOSKONAŁE PROSTOWANIE I OSZAŁAMIAJĄCE LOKI

Prostownica LISS&CURL 2-w-1 zapewnia nieskończoną liczbę perfekcyjnych stylizacji, od gładkich, prostych włosów i doskonale wykończonych fryzur po naturalne fale i loki.

Płytki o długości 11 cm gwarantują szybkie rezultaty prostowania, a ich wąskie wymiary ułatwiają stylizację aż po same końcówki.

Nano powłoka ceramiczna Ultrashine zapewnia uzyskanie efektu gładkich i łatwych do układania włosów o zwiększonym połysku.

Wysoce precyzyjny wyświetlacz temperatury gwarantuje pełną kontrolę nad procesem stylizacji dzięki krystalicznemu wyświetlaczowi LCD i regulacji temperatury.

Wydajność łączy się z wygodą dzięki krótkiemu czasowi nagrzewania i systemowi blokującemu płytki gwarantującemu bezpieczne i łatwe przechowywanie.

LISS&CURL 2-w-1: wyjątkowe rozwiązanie zapewniające nieskończoną liczbę olśniewających stylizacji.

Dane techniczne / porównanie

Powłoka płyt Ceramiczna nano powłoka Ultrashine  
Ceramiczna nano powłoka Ultrashine  
Keratyna i turmalin  
Funkcje Całkowicie proste i loki  
Całkowicie proste i loki  
Całkowicie proste i loki  
Wymiary płytek 90 x 25  mm
25 x 90  mm
25 x 110  mm
Ruchome płytki    
   
   
Regulowana temperatura płytek od 130°C do 230  °C
130- 150 – 170- 200 – 230  °C
130 / 140/ 150 / 160 / 170 / 180 / 190 / 200 / 210 / 220 / 230°  °C
Wyświetlacz LCD  
LED  
LCD  
Wskaźnik nagrzewania    
   
   
Czas nagrzewania 30  s
15  s
60  s
Bezpieczeństwo System blokowania  
System blokowania  
System blokowania  
Napięcie 110-240  V
110-240  V
110-240  V
Przewód 360°    
   
   
Rodzaj elementu grzejnego Aluminium  
Aluminium  
Aluminium  
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
1,8  m
1,8  m
Kolory Czarny i różowy  
Czarny, szary i niebieski  
Czarny, różowy i srebrny  
Gwarancja 1 ROK  
1 ROK  
1 ROK  

FAQ

Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.