Maszynka do włosów Rowenta

MASZYNKA DO STRZYŻENIA NOMAD
 IDEALNE STRZYŻENIE BEZ TRUDU

Wysokiej jakości maszynka do strzyżenia Nomad umożliwia strzyżenie bez żadnego wysiłku. 19 różnych długości strzyżenia i estetyczny design, a do tego łatwość idealnego strzyżenia – zawsze i wszędzie.

Nr referencyjny : TN1410F0

IDEALNE STRZYŻENIE BEZ WYSIŁKU

Maszynka do strzyżenia Nomad umożliwia strzyżenie bez wysiłku, a jej wysokiej jakości ostrza ze stali nierdzewnej gwarantują bezbłędną, długotrwałą wydajność strzyżenia.

Dwie regulowane końcówki tnące oferują 19 długości strzyżenia od 3 mm do 30 mm, a ustawienie poprawiające dokładność do 1,5 mm gwarantuje uzyskanie dokładnie takiej fryzury, jakiej chcesz.

Łatwa w użyciu, wyposażona w wygodną podstawkę do ładowania i przechowywania, kompaktowa maszynka Nomad to idealne urządzenie do strzyżenia włosów, zapewniające świetną fryzurę w dowolnym czasie i miejscu.

Dane techniczne / porównanie

EFEKTYWNE CIĘCIE
Ostrze z materiału Stal nierdzewna  
Stal nierdzewna  
Stal nierdzewna  
Stal nierdzewna  
Typ silnika Napęd DC  
Napęd DC  
Napęd DC  
Napęd DC  
Prędkość obrotów silnika (rpm) 6250  
6250  
6250  
6500  
Regulacja prędkości 1  
1  
1  
1  
PRECYZJA
Minimalna długość cięcia 1  mm
1  mm
1  mm
0,5  mm
Ustawienie poprawiające dokładność 1,5  mm
1,5  mm
1,5  mm
2  mm
Wskaźnik długości cięcia Końcówka tnąca  
Końcówka tnąca  
Końcówka tnąca  
Końcówka tnąca  
Strefy Włosy  
Włosy  
Włosy  
Włosy + broda + ciało  
OBSŁUGA - STYLE CIĘCIA
Rodzaj grzebienia do włosów Regulowany  
Regulowany  
Regulowany  
Regulowany  
Grzebień do włosów 2  
2  
2  
2  
Zakres regulacji długości cięcia włosów Od 1 do 30  mm
Od 1 do 30  mm
Od 1 do 30  mm
Od 0,5 do 29  mm
Pozycje długości cięcia włosów 19  
19  
19  
15  
CZAS ŁADOWANIA 8  h
8  h
8  h
12  h
Moc Używanie przewodowe i bezprzewodowe  
Używanie przewodowe i bezprzewodowe  
Używanie przewodowe i bezprzewodowe  
Używanie bezprzewodowe  
Rodzaj baterii NiMh  
NiMh  
NiMh  
NiMh  
KOMFORT UŻYTKOWANIA
Zdejmowana głowica tnąca    
   
   
   
Podstawka do ładowania    
   
   
   
Wskaźnik ładowania LED  
LED  
LED  
LED  
Specyfikacje techniczne
Kolory Czarny  
Czarny  
Biały  
Metaliczny błękit + Srebrny  
Napięcie 100-240  V
100-240  V
100-240  V
100-240  V
Używanie na mokro i na sucho    
   
   
   

Dokumentacja

FAQ

Nie. Nie zaleca się samodzielnego używania strzyżarki ze względów bezpieczeństwa oraz z powodu braku możliwości dobrego wykończenia fryzury.
Nie. Maszynka do strzyżenia nie może być ładowana podczas używania.
Zaleca się używanie strzyżarki na włosach czystych i suchych.
Przed użyciem maszynki do strzyżenia po raz pierwszy, urządzenie należy ładować przez 14 godzin. Ważne, aby następne 3 razy rozładować baterię całkowicie. Od tego momentu zalecany czas ładowania to 8 godzin. Kiedy wskaźnik ładowania jest czerwony, bateria jest ładowana.
Z punktu widzenia wydajności należy smarować ostrza co 2-3 użycia maszynki. Należy użyć oleju załączonego do urządzenia lub oleju wysokiej klasy nie zawierającego kwasu (np. oleju do maszyn do szycia). Należy umieścić jedną kroplę oleju na każdej końcówce ostrza, włączyć maszynkę na kilka minut, a następnie wytrzeć szmatką nadmiar oleju.
Nasze maszynki wymagają czyszczenia rzadko, (chyba że są używane przez różne osoby). Ostrza należy czyścić za pomocą małej szczoteczki po każdym użyciu. Szczoteczki można też użyć do usuwania włosów z grzebienia.
Nie. W przypadku modeli z baterią wielokrotnego ładowania musisz używać baterii wielokrotnego ładowania NiCd lub NiMH. Nie należy używać normalnych baterii, ponieważ można spowodować ich stopnienie.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Nie. Nasze maszynki są przeznaczone wyłącznie do włosów. Każde inne użycie może prowadzić do pogorszenia pracy urządzenia lub jego uszkodzenia.
Jeżeli maszynka jest wyposażona w baterię wielokrotnego ładowania, bateria starczy na 40 minut pracy po pełnym naładowaniu.
Pokrętło do regulacji ustawień pozwala precyzyjnie dostosować długość strzyżenia, aby uzyskać niezrównane wykończenie strzyżenia włosów lub brody.
Oto różne długości:
Pozycja 1 = 0,8 mm
Pozycja 2 = 1,1 mm
Pozycja 3 = 1,4 mm
Pozycja 4 = 1,7 mm
Pozycja 5 = 2,0 mm
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.