ROWENTA SUSZARKO-LOKÓWKA

SUSZARKO-LOKÓWKA

DOSKONAŁE SUSZENIE I RÓŻNORODNE STYLIZACJE

DOSKONAŁE SUSZENIE I RÓŻNORODNE STYLIZACJE DOSKONAŁE SUSZENIE I RÓŻNORODNE STYLIZACJE Dzięki funkcji szybkiego suszenia i różnorodnym funkcjom suszarko-lokówka Rowenta gwarantuje dużą wydajność i nieskończone możliwości stylizacji. Moc 1200 W zapewnia szybkie i skuteczne suszenie, a wysokowydajne akcesoria pomagają osiągnąć doskonały wygląd każdego typu włosów.

Nr referencyjny : CF8214F0

DOSKONAŁE WYNIKI SUSZENIA I NIESKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI STYLIZACJI

Suszarko-lokówka Rowenta jest wszechstronnym urządzeniem do stylizacji zapewniającym nieskończoną liczbę wyjątkowych fryzur.

Moc 1200 W gwarantuje szybkie i wydajne sesje suszenia, a trzy akcesoria i regulowane ustawienia pozwalają osiągnąć doskonały wygląd każdego typu włosów.

Szczotka o średnicy 38 mm zapewnia doskonałe rezultaty w przypadku długich lub grubych włosów.

Plastikowa szczotka o średnicy 20 mm umożliwia łatwe układanie i perfekcyjne wykończenie włosów cieńszych, o średniej długości lub długich oraz doskonale nadaje się do zwiększania objętości grzywki.

Zestaw uzupełnia koncentrator, który zwiększa precyzję i zapewnia nawiew zimnego powietrza na koniec suszenia w celu osiągnięcia długotrwałego efektu stylizacji.

FAQ

Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.