ROWENTA Compact Pro

Compact Pro
profesjonalna i kompaktowa

SZYBKA STYLIZACJA I PROFESJONALNA JAKOŚĆ SZYBKA STYLIZACJA I PROFESJONALNA JAKOŚĆ Suszarka Signature Pro AC zapewnia profesjonalne efekty w szybki i wydajny sposób, podczas gdy turmalinowa powłoka ogranicza elektryzowanie się włosów i sprawia, że stają się one błyszczące i łatwe do układania. Ta wydajna suszarka łączy w sobie wytrzymały silnik AC z dużą prędkością wyrzutu powietrza osiągającą do 100 km/h, zapewniając perfekcyjnie suche i błyszczące włosy.

Nr referencyjny : CV7811F0

PROFESJONALNE SUSZENIE I DŁUGOTRWAŁA WYDAJNOŚĆ

Suszarka Signature Pro AC gwarantuje znakomitą wydajność oraz profesjonalne wyniki i połysk włosów.

Profesjonalny silnik AC gwarantuje długi czas eksploatacji i trwałość, podczas gdy duża prędkość wyrzutu powietrza osiągająca do 100 km/h zapewnia wydajne rezultaty.

Dzięki turmalinowej powłoce włosy stają się błyszczące i są łatwe do układania, a ich elektryzowanie się i puszenie ulegają ograniczeniu.

Suszarka Signature Pro AC, wyposażona w koncentrator 9 mm na potrzeby większej precyzji i doskonałego wykończenia, oferuje wiele możliwości stylizacji.

Doskonały ergonomiczny kształt zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania, a nawiew zimnego powietrza pod koniec suszenia gwarantuje długotrwały efekt utrwalenia fryzury.

Signature Pro AC: profesjonalne suszenie nadające włosom połysk i gwarantujące długotrwałą wydajność.

Dane techniczne / porównanie

Moc 2200  W
2300  W
Prędkość wyrzutu powietrza (km/h) 100  
nd.
Wymiary koncentratora 9  mm
nd.
Typ silnika ZASILANY PRĄDEM ZMIENNYM (AC)  
DC  
Napięcie 220-240  V
220-240  V
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
1,8  m

Dokumentacja

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.