Prostownica Rowenta

LISS&CURL ULTIMATE SHINE SF6220
2 razy większy połysk włosów po prostowaniu*

2 RAZY WIĘKSZY POŁYSK WŁOSÓW PO PROSTOWANIU*

Nowe urządzenie Liss & Curl Ultimate Shine jest szczytowym osiągnięciem wśród prostownic włosów 2-w-1, zapewniającym doskonałe prostowanie lub sprężyste loki. Ta szybko nagrzewająca się prostownica zapewnia wysoką wydajność, podczas gdy podwójny jonizator i ceramiczna nano powłoka gwarantują wyjątkowy połysk i miękkość włosów.

Nr referencyjny : SF6220D0

TAJNA BROŃ ZAPEWNIAJĄCA WYJĄTKOWY POŁYSK

Nowa prostownica Liss & Curl Ultimate Shine stanowiąca doskonały dodatek do arsenału każdej kobiety jest urządzeniem do stylizacji o dużej mocy, kształtującym sprężyste loki i doskonale prostującym włosy.

Wysoka wydajność jest uzupełniona podwójnym jonizatorem ograniczającym elektryzowanie i puszenie się włosów, oraz ceramiczną nano powłoką zapewniającą wyjątkowy połysk.

Ta prostownica 2-w-1 oferuje wszechstronną technologię wstążki w celu tworzenia doskonałych loków.

Wysoce precyzyjna regulacja temperatury z 5 ustawieniami, wyświetlaczem LED i systemem blokującym umożliwia łatwą stylizację.

Prostownica Liss & Curl Ultimate Shine, gotowa do użycia już w 15 sekund, jest Twoim nowym asem w rękawie – umożliwia stylizację gładkich, prostych włosów lub sprężystych loków, nadając im wyjątkową miękkość i doskonały połysk.

* Ankieta przeprowadzona w 2015 r. wśród 20 kobiet rasy białej.

* Ankieta przeprowadzona w 2015 r. wśród 20 kobiet rasy białej.

Dane techniczne / porównanie

Jonizator    
   
nd.
Napięcie 110-240  V
110-240  V
110-240  V
Gwarancja 1 ROK  
1 ROK  
1 ROK  
Inne Podwójny jonizator  
nd. nd.

Dokumentacja

FAQ

Możesz używać produktów, które stosujesz zazwyczaj, takich jak żel do stylizacji, odżywki, pianki itp. Albo jeszcze lepiej produktów do ochrony termicznej specjalnie przeznaczonych do zwiększania objętości lub prostowania. Nie należy jednak używać prostownicy po zastosowaniu preparatów do prostowania włosów, ponieważ można poważnie uszkodzić włosy.
Jeżeli używasz klasycznej prostownicy, nie. Po umyciu włosów szamponem, możesz ułożyć je dowolnie. Użyj suszarki, aby wysuszyć je prawie całkowicie.
Jeżeli używasz prostownicy Wet & Dry, możesz stylizować mokre lub wilgotne włosy.
Zawsze zaczynaj od włosów pod spodem: zacznij od tyłu, następnie przejdź do boków i skończ z przodu.
Unikaj urywanych ruchów podczas stylizacji, prostuj każde pasmo raz, płynnym, ciągłym ruchem. W razie potrzeby powtórz.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
• Jeżeli masz włosy krótkie lub cieniowane albo cienkie i delikatne, wybierz prostownicę z cienkimi lub normalnymi płytkami.
• Jeżeli masz włosy długie (za ramiona): wybierz szerokie płytki ułatwiające i przyspieszające proces prostowania.
• Jeżeli masz włosy grube, niesforne, trudne do prostowania, użyj profesjonalnych prostownic z czarnymi płytkami.
Takie prostownice najbardziej lubią kobiety z włosami, które trudno rozprostować, kręconymi, mocno skręconymi lub bardzo długimi. Pozwalają zaoszczędzić czas i zapewniają doskonałe wyniki.
• Cienkie, delikatne lub uszkodzone włosy: 80 do 150°C.
• Normalne, cienkie lub miękkie włosy: 150 do 170°C.
• Kręcone, falowane lub mocno skręcone włosy: 170 do 190°C.
• Włosy typu afrykańskiego lub bardzo mocno skręcone: 190 do 230°C.
Niektóre modele są wyposażone w automatyczną regulację temperatury na podstawie rodzaju włosów i ich kondycji.
Lissima pozwala prostować długie, średnie i pocieniowane włosy, a także krótkie fryzury typu bob.
Ten system umożliwia dostosowanie płytek do grubości włosów i zachowania stałego kontaktu z włosami w celu skuteczniejszego prostowania.
Umożliwia automatyczne dostosowanie optymalnej temperatury w zależności od rodzaju włosów (falowane, mocno skręcone itp.) oraz kondycji włosów (zdrowe, słabe itp.) w celu zapewnienia ich ochrony.
Ten rodzaj powłoki naturalnie chroni włosy przed działaniem ciepła, nadając im większy blask.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.