Suszarka do włosów Rowenta

STUDIO DRY 2100
WYSOKA WYDAJNOŚĆ ZAPEWNIAJĄCA SZYBKIE I ŁATWE SUSZENIE

PORĘCZNA I MOCNA

Wyjątkowo poręczna, a jednocześnie bardzo mocna suszarka Studio Dry jest wyposażona w unikalny koncentrator „Triple Air Precision” gwarantujący wysoce precyzyjny przepływ powietrza i wydajne rezultaty.

Nr referencyjny : CV5330F0

MOC W PORĘCZNYM URZĄDZENIU

Wyjątkowo poręczne wymiary, wyjątkowa precyzja i wyjątkowa moc.

Suszarka Studio Dry łączy niewielkie wymiary z dużą wydajnością.

Dzięki unikalnemu koncentratorowi „Triple Air Precision” przepływ powietrza jest bardzo precyzyjny, dzięki czemu włosy są błyszczące i zdrowe.

Trzy regulowane ustawienia dostosowują przepływ powietrza i temperaturę, aby idealnie zaspokoić potrzeby włosów, podczas gdy wyrzut zimnego powietrza zapewnia długotrwały efekt utrwalenia fryzury.

Suszarka Studio Dry o wygodnej konstrukcji ma wszystko, co jest wymagane, aby zapewnić piękny wygląd włosów.

Dane techniczne / porównanie

WYNIK/OBSŁUGA
Moc 2100  
2300  
1800  
Regulacja temperatury 3  
3  
3  
Regulacja prędkości 3  
2  
2  
Chłodne powietrze    
   
   
Powłoka kratki Materiał ceramiczny  
Inne  
nd.
Koncentrator 1  
1  
1  
Akcesorium 1: Koncentrator Triple Air Precision  
nd. nd.
Diffuser    
   
nd.
Temperature/speed settings 3  
nd. nd.
OCHRONA WŁOSÓW I ERGONOMIA
Jonizator    
   
   
ERGONOMIA/KOMFORT OBSŁUGI
Typ silnika DC  
DC  
DC  
Wyjmowana kratka    
   
nd.
Kompaktowe wymiary    
   
   
Uchwyt do zawieszenia    
   
   
System Eco energy    
   
   
SPECYFIKACJE TECHNICZNE
Napięcie 220-240  V
220-240  V
220-240  V
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
1,8  m
1,8  m
Kolory Biały i szary  
Czarny, szary i różowy  
nd.

Dokumentacja

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.