Suszarka do włosów Rowenta

POWERLINE
szybkie i łatwe suszenie

WYSOKA WYDAJNOŚĆ DO WYJĄTKOWO SZYBKIEGO SUSZENIA

Suszarka Powerline jest wysoce wydajnym urządzeniem zapewniającym szybkie i łatwe do osiągnięcia rezultaty poprawiające natychmiastowo wygląd. 3 ustawienia prędkości/temperatury oferują pełną kontrolę nad procesem suszenia, moc 2200 W gwarantuje wydajną pracę, a wyrzut zimnego powietrza zapewnia długotrwały efekt utrwalenia fryzury.

 

Nr referencyjny : CV4923F0

BŁYSKAWICZNE, ŁATWE I WYDAJNE SUSZENIE

Zapewniając szybkie i łatwe suszenie, Powerline gwarantuje łatwą stylizację i wydajność.

Ta wysoce wydajna suszarka dysponuje mocą 2200 W, aby zapewnić maksymalną wydajność stylizacji.

3 ustawienia prędkości/temperatury pozwalają wyregulować przepływ powietrza i temperaturę, aby zapewnić pełną kontrolę procesu suszenia.

Koncentrator gwarantuje precyzyjne kształtowanie i doskonałe wykończenie fryzury, a wyrzut zimnego powietrza zapewnia długotrwały efekt utrwalenia.

Powerline posiada wygodne funkcje uzupełniające: wyjmowaną kratkę ułatwiającą czyszczenie i przedłużającą żywotność, długi kabel zasilający dla większej wygody użytkowania i wieszak ułatwiający przechowywanie.

Dane techniczne / porównanie

Moc 2200  W
2100  W
Regulacja prędkości/temperatury 3  
nd.
Chłodne powietrze    
   
Koncentrator 1  
1  
Typ silnika DC  
DC  
Wyjmowana kratka    
   
Uchwyt do zawieszenia    
   
Napięcie 220-240  V
220-240  V
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
1,8  m
Kolory Czarny  
Biały i metaliczny purpurowy  

Dokumentacja

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.