Suszarka do włosów Rowenta

SUSZARKA DO WŁOSÓW PRO AC - KOLEKCJA PURE ICE
PROFESJONALNA I STYLOWA

PROFESJONALNE SUSZENIE

Suszarka Pro AC oferuje wysoce skuteczne suszenie dla profesjonalnych rezultatów oraz wydajny silnik AC o długotrwałym działaniu. Moc 2100 W gwarantuje wydajne suszenie, a dwie prędkości i trzy ustawienia temperatury oferują całkowitą kontrolę nad stylizacją, podczas gdy wyrzut zimnego powietrza na koniec suszenia zapewnia długotrwały efekt utrwalenia fryzury.

Nr referencyjny : CV8210F0

DUŻA WYDAJNOŚĆ I PROFESJONALNE SUSZENIE

Suszarka Pro AC zapewniająca długotrwałe i profesjonalne rezultaty stanowi wszechstronne urządzenie do suszenia włosów na potrzeby ich profesjonalnej stylizacji.

Moc 2100 W gwarantuje wysoce wydajne suszenie i szybkie rezultaty, a wytrzymały, profesjonalny silnik AC oferuje wyjątkową wydajność.

Dwie prędkości i trzy ustawienia temperatury pozwalają regulować przepływ powietrza i temperaturę podczas suszenia, oferując sześć opcji działania i całkowitą kontrolę nad stylizacją, podczas gdy wyrzut zimnego powietrza na koniec suszenia zapewnia długotrwały efekt utrwalenia fryzury.

Wydajność łączy się z wygodą, a doskonały wybór opcji dodatkowych dopełnia to urządzenie.

Pro AC: wysoce wydajna suszarka o konstrukcji zapewniającej wyjątkowe rezultaty każdego dnia.

Dane techniczne / porównanie

WYNIK/OBSŁUGA
Moc 2100  
2200  
Wymiary koncentratora 14*81  mm
8*71  mm
Regulacja temperatury 3  
3  
Regulacja prędkości 2  
2  
Chłodne powietrze    
   
Koncentrator 1  
1  
ERGONOMIA/KOMFORT OBSŁUGI
Typ silnika ZASILANY PRĄDEM ZMIENNYM (AC)  
ZASILANY PRĄDEM ZMIENNYM (AC)  
Wygodny uchwyt    
nd.
Wyjmowana kratka    
   
SPECYFIKACJE TECHNICZNE
Napięcie 230  V
220-240  V
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
1,8  m
Kolory Biały  
Czarny i różowy  

Dokumentacja

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.