Suszarka do włosów Rowenta

INFINI PRO
 NIEZWYKLE SZYBKIE PROFESJONALNE SUSZENIE
PROFESJONALNE SUSZENIE

NIEZWYKLE SZYBKIE PROFESJONALNE SUSZENIE

Infini Pro jest wysokowydajną suszarką, która zapewnia profesjonalne rezultaty w szybki i wydajny sposób, łącząc w sobie trwały napęd AC z dużą prędkością powietrza wynoszącą do 120 km/h. Wyjątkowa powłoka Keratin & Shine w połączeniu z jonizatorem zwiększa świetlisty połysk włosów. 

Nr referencyjny : CV8722D0

WYDAJNE SUSZENIE Z DOSKONAŁYM POŁYSKIEM

Wyjątkowo szybka suszarka Infini Pro zapewnia perfekcyjne suszenie wszystkich typów włosów.

Dzięki połączeniu dużej prędkości powietrza i wyjątkowej powłoki Keratin & Shine włosy stają się błyszczące i łatwe do układania.

Sześć różnych ustawień prędkości i temperatury zapewnia idealne rezultaty dostosowane do potrzeb Twoich włosów, podczas gdy klasyczny dyfuzor zwiększa naturalną objętość kręconych włosów.

Koncentrator 8 mm zapewnia dodatkową precyzję i doskonałą stylizację, podczas gdy funkcja wyrzutu zimnego powietrza zapewnia długotrwały efekt utrwalenia fryzury.

Trwała suszarka Infini Pro zapewnia wysoką wydajność i profesjonalną jakość za każdym razem.

Dane techniczne / porównanie

Moc 2200  W
2100  W
Prędkość wyrzutu powietrza (km/h) 120  
nd.
Regulacja prędkości 2  
2  
Regulacja temperatury 3  
3  
Chłodne powietrze    
   
Powłoka kratki Keratin & Shine  
nd.
Koncentrator 1  
1  
Dyfuzor    
nd.
Rodzaj dyfuzora Statyczny  
nd.
Wymiary koncentratora 8*71  mm
14*81  mm
Jonizator    
nd.
Wyjmowana kratka    
   
Typ silnika ZASILANY PRĄDEM ZMIENNYM (AC)  
ZASILANY PRĄDEM ZMIENNYM (AC)  
Uchwyt do zawieszenia    
nd.
Napięcie 220-240  V
230  V
Przewód 360°    
   
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
1,8  m
Kolory Czarny i różowy  
Biały  

Dokumentacja

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.