Suszarka do włosów Rowenta

POWERLINE+ 2300

LEKKA I WYJĄTKOWO MOCNA

Lekka i wyjątkowo mocna

Suszarka Powerline oferuje doskonałą równowagę między wygodą a wydajnością suszenia, a jej wyjątkowo lekka konstrukcja gwarantuje maksymalny komfort i niezrównane rezultaty. Oferuje moc 2300 W zapewniającą wydajne i szybkie suszenie, 6 ustawień dostosowujących przepływ powietrza i temperaturę oraz wiele innych cech.

Nr referencyjny : CV5062F0

LEKKA KONSTRUKCJA I NIEZRÓWNANE REZULTATY

Zapewniając wysoką wydajność w lekkiej obudowie, Powerline oferuje skuteczne suszenie oraz maksymalną wygodę.

Ta wysoce wydajna suszarka dysponuje mocą 2300 W, aby zapewnić szybkie i wydajne suszenie, a także dwoma ustawieniami temperatury i trzema ustawieniami prędkości, aby dostosowywać przepływ powietrza i temperaturę na potrzeby większej kontroli podczas suszenia.

Wydajność łączy się z wygodą dzięki dodatkowym funkcjom i akcesoriom: dyfuzorowi zwiększającemu naturalną objętość kręconych włosów, koncentratorowi dla wysoce precyzyjnego suszenia, długiemu kablowi zasilającemu zwiększającemu łatwość użytkowania i wyjmowanej kratce ułatwiającej czyszczenie.

Dzięki wyrzutowi zimnego powietrza na koniec suszenia zapewniającemu długotrwały efekt utrwalenia fryzury Powerline zapewnia wysoką wydajność w lekkiej obudowie.

Dane techniczne / porównanie

Moc 2300  W
2200  W
2100  W
Regulacja prędkości 2  
2  
3  
Regulacja temperatury 3  
3  
3  
Chłodne powietrze    
   
   
Powłoka kratki Inne  
nd. Materiał ceramiczny  
Koncentrator 1  
1  
1  
Dyfuzor    
nd.    
Rodzaj dyfuzora Statyczny  
nd. nd.
Jonizator    
nd.    
Wyjmowana kratka    
   
   
Typ silnika DC  
ZASILANY PRĄDEM ZMIENNYM (AC)  
DC  
Kompaktowe wymiary    
nd.    
Uchwyt do zawieszenia    
   
   
Napięcie 220-240  V
220-240  V
220-240  V
Przewód 360°    
nd.    
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
1,8  m
1,8  m
Kolory Czarny, szary i różowy  
Niebieski & biały  
Biały i szary  

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.