Trymer do brody Rowenta

TRYMER DO BRODY NOMAD
 akumulatorowy trymer do brody

Dzięki trymerowi do brody Nomad Twoja broda będzie zawsze perfekcyjnie wystylizowana. Jego ostrza o wysokiej jakości i różne ustawienia poprawiające dokładność zapewniają żądaną długość i perfekcyjną dbałość o szczegóły. Łatwy w użyciu trymer o kompaktowych wymiarach i z akumulatorem o długiej żywotności może być stosowany w dowolnym czasie i dowolnym miejscu.

Nr referencyjny : TN2300F0

AKUMULATOROWY TRYMER DO MODNYCH STYLIZACJI

Trymer do brody Nomad o wysokiej jakości zapewnia doskonałą stylizację brody w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu.

Dzięki ostrym ostrzom ze stali nierdzewnej cięcie jest zawsze precyzyjne i wydajne.

Pięć regulowanych długości od 3 mm do 7 mm oraz ustawienie poprawiające dokładność do 1 mm zapewniają szereg opcji dla wybranej stylizacji, czy to klasycznej brody czy 3-dniowego zarostu.

Dzięki akumulatorowi o żywotności 60 minut i kompaktowym wymiarom trymer Nomad jest zawsze gotowy do użycia.

Dane techniczne / porównanie

Ostrze z materiału Stal nierdzewna  
Stal nierdzewna  
Stal nierdzewna  
Stal nierdzewna  
Prędkość obrotów silnika (rpm) 7100  
6250  
6250  
6500  
Regulacja prędkości 1  
1  
1  
1  
Minimalna długość cięcia 0,9  mm
1  mm
1  mm
0,5  mm
Ustawienie poprawiające dokładność 1  mm
1,5  mm
1,5  mm
2  mm
Wskaźnik długości cięcia Końcówka tnąca  
Końcówka tnąca  
Końcówka tnąca  
Końcówka tnąca  
Strefy Broda  
Włosy  
Włosy  
Włosy + ciało  
Rodzaj końcówki tnącej do brody Regulowany  
nd. nd. nd.
Zakres regulacji długości cięcia brody 0,9 do 7 mm  
nd. nd. nd.
Pozycje długości cięcia brody 6  
nd. nd. nd.
Moc Używanie przewodowe i bezprzewodowe  
Używanie przewodowe i bezprzewodowe  
Używanie przewodowe i bezprzewodowe  
Używanie bezprzewodowe  
Zdejmowana głowica tnąca    
   
   
   
Wskaźnik ładowania LED  
LED  
LED  
LED  
Kolory Biały  
Biały  
Czarny  
Czarny + Szary  
Napięcie 100-240  V
100-240  V
100-240  V
100-240  V
Rodzaj baterii NiMh  
NiMh  
NiMh  
NiMh  
Autonomia 60 min  
40 min  
40 min.  
45 min  
CZAS ŁADOWANIA 10  h
8  h
8  h
12  h
Waga 0,121  kg
0,153  kg
0,153  kg
0,185  kg
Typ silnika Napęd DC  
Napęd DC  
Napęd DC  
Napęd DC  

Dokumentacja

FAQ

Nie. Nie zaleca się samodzielnego używania strzyżarki ze względów bezpieczeństwa oraz z powodu braku możliwości dobrego wykończenia fryzury.
Nie. Maszynka do strzyżenia nie może być ładowana podczas używania.
Zaleca się używanie strzyżarki na włosach czystych i suchych.
Przed użyciem maszynki do strzyżenia po raz pierwszy, urządzenie należy ładować przez 14 godzin. Ważne, aby następne 3 razy rozładować baterię całkowicie. Od tego momentu zalecany czas ładowania to 8 godzin. Kiedy wskaźnik ładowania jest czerwony, bateria jest ładowana.
Ostrza należy czyścić po każdym użyciu urządzenia przy pomocy załączonej szczotki. Jeżeli to konieczne, można użyć lekko wilgotnej szmatki. W niektórych modelach możliwe jest całkowite wyjęcie ostrzy w celu ich dokładnego umycia.
Z punktu widzenia wydajności należy smarować ostrza co 2-3 użycia maszynki. Należy użyć oleju załączonego do urządzenia lub oleju wysokiej klasy nie zawierającego kwasu (np. oleju do maszyn do szycia). Należy umieścić jedną kroplę oleju na każdej końcówce ostrza, włączyć maszynkę na kilka minut, a następnie wytrzeć szmatką nadmiar oleju.
Nasze maszynki wymagają czyszczenia rzadko, (chyba że są używane przez różne osoby). Ostrza należy czyścić za pomocą małej szczoteczki po każdym użyciu. Szczoteczki można też użyć do usuwania włosów z grzebienia.
Nie. W przypadku modeli z baterią wielokrotnego ładowania musisz używać baterii wielokrotnego ładowania NiCd lub NiMH. Nie należy używać normalnych baterii, ponieważ można spowodować ich stopnienie.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Nie. Nasze maszynki są przeznaczone wyłącznie do włosów. Każde inne użycie może prowadzić do pogorszenia pracy urządzenia lub jego uszkodzenia.
Jeżeli maszynka jest wyposażona w baterię wielokrotnego ładowania, bateria starczy na 40 minut pracy po pełnym naładowaniu.
Pokrętło do regulacji ustawień pozwala precyzyjnie dostosować długość strzyżenia, aby uzyskać niezrównane wykończenie strzyżenia włosów lub brody.
Oto różne długości:
Pozycja 1 = 0,8 mm
Pozycja 2 = 1,1 mm
Pozycja 3 = 1,4 mm
Pozycja 4 = 1,7 mm
Pozycja 5 = 2,0 mm
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.