Lokówka Rowenta

LOKÓWKA
WSPANIAŁE LOKI I FALE  

Lokówka Rowenta For Elite oferuje idealne loki i naturalny połysk. Wyjątkowa powłoka keratynowo-turmalinowa wzmacnia włosy, zarazem dodając im blasku dzięki naturalnemu antystatycznemu działaniu turmalinu – efektem są sprężyste loki i delikatne fale o zdrowym połysku.

Nr referencyjny : CF3352F0

WSPANIAŁE LOKI I FALE O WYJĄTKOWYM BLASKU

Lokówka Rowenta For Elite oferuje piękne loki i subtelne fale dzięki wyjątkowej powłoce keratynowo-turmalinowej.

To wyjątkowe połączenie w naturalny sposób wzmacnia włosy.

Wzmacniającemu włosy białku, jakim jest keratyna, towarzyszy turmalin, który dodaje włosom blasku i zapobiega ich elektryzowaniu i plątaniu się dzięki naturnalnej emisji jonów.

Lokówka posiada wydajny system grzewczy utrzymujący stałą temperaturę 200°C.

Przydatne wyposażenie zapewnia komfort obsługi: przewód obrotowy 360° dla większej łatwości użycia, zimna końcówka dla dodatkowego bezpieczeństwa oraz krótki czas uruchamiania dla większej wygody.

Lokówka Rowenta For Elite: piękne loki i świetlisty blask.

Dane techniczne / porównanie

WYNIK/OBSŁUGA
Moc 0045  
45  
Regulacja temperatury 1  
1  
Soft air Nie dotyczy  
Nie dotyczy  
Chłodne powietrze Nie dotyczy  
Nie dotyczy  
Powłoka Keratin & Shine  
ceramiczno-turmalinowa  
Funkcje Loki  
Loki  
Średnica rurki 25  mm
25  mm
Kształt Okrągła  
Okrągła  
Regulowana temperatura 200  °C
200  °C
OCHRONA WŁOSÓW I ERGONOMIA
Wydajność przy niskiej temperaturze Nie dotyczy  
Nie dotyczy  
Zimna końcówka    
   
Regulacja temperatury w trybie „Respect” Nie dotyczy  
Nie dotyczy  
Maksymalna temperatura przepływającego powietrza 200°  °C
200°  °C
ERGONOMIA/KOMFORT OBSŁUGI
Wskaźnik nagrzewania    
   
Czas nagrzewania 1'30"  s
60  s
Wyjmowana kratka Nie dotyczy  
Nie dotyczy  
Uchwyt do zawieszenia    
   
SPECYFIKACJE TECHNICZNE
Napięcie 100-240  V
100-240  V
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
nd.
Przewód 360°    
   
Rodzaj elementu grzejnego Aluminium  
nd.
Kolory Czarny  
Biały i niebieski  

Dokumentacja

FAQ

Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Płytki najlepiej wymieniać, gdy prostownica nie jest nagrzana – w ten sposób unikniemy oparzeń. Przyciśnij „języczki” znajdujące się z boku wkładów i wysuń je. Wstawiając nowe wkłady, wsuń je do samego końca, upewniając się, że poprawnie zablokowały się i nie mogą się wysunąć.
Kręcąc loki zawsze korzystaj z tej samej części urządzenia – nie staraj się wykorzystać całej jego długości. Wolną rękę trzymaj na zimnym końcu lokówki.
Cylinder lokówki bardzo się nagrzewa w czasie korzystania z lokówki, dlatego należy uważać, by lokówka nie dotknęła skóry. Należy również uważać, by nagrzane części urządzenia nie zetknęły się z przewodem zasilania.
Po wybraniu wymaganego ustawienia należy odczekać od 1 do 2 minut, aby urządzenie osiągnęło właściwą temperaturę.
Należy używać szczotki o dużej średnicy do ogólnej stylizacji i szczotki o małej średnicy do wykończenia (do podwijania i wywijania).
Włosy muszą być czyste, rozczesane i suche, aby zapobiec uszkodzeniom.
Wyjmij wtyczkę z kontaktu i poczekaj, aż urządzenie ostygnie na podstawce. Gdy urządzenie będzie zimne, przetrzyj cylinder zwilżoną ścierką do kurzu. Nie dopuść, by do wnętrza rączki dostała się woda lub jakakolwiek inna ciecz.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Nie. Korzystając z urządzenia nie nakładaj na włosy chemicznych środków pielęgnacyjnych. Nałóż je dopiero po skończeniu korzystania z karbownicy, gdy włosy będą chłodniejsze. Nie używaj karbownicy na włosach syntetycznych, takich jak przedłużenia oraz peruki.
Tak. Umieść włosy u nasady między cylindrem a łyżką lokówki, następnie przyłóż łyżkę do cylindra, blokując włosy w urządzeniu. Delikatnym ruchem przesuń lokówkę do końca włosów – włosy staną się gładkie i proste.
Tak. Owiń włosy wokół cylindra, poczekaj 20 sekund, a następnie wypuść włosy. Czynność tę powtórz kilka razy na włosach całej głowy. Nie czesz chłodnych włosów, ponieważ zamienisz kędziorki na bardziej naturalną, falistą fryzurę.
Zalecana maksymalna szerokość loków wynosi 2-3 cm.