Suszarka do włosów Rowenta

Compact Pro CV4721 Wydajne suszenie
Moc profesjonalnej suszarki w kompaktowym rozmiarze

WYSOKA WYDAJNOŚĆ I WYJĄTKOWY POŁYSK

Suszarka Compact Pro łączy w sobie moc 2200 W z funkcją jonizacji, dlatego nie tylko szybko suszy włosy, ale i zapewnia im wyjątkową gładkość oraz połysk. Możesz indywidualnie dobierać przepływ powietrza i temperaturę podczas suszenia, a z pomocą dyfuzora zwiększyć objętość swoich loków.

Nr referencyjny : CV4721F0

WYSOKA WYDAJNOŚĆ SUSZENIA Z OLŚNIEWAJĄCYM POŁYSKIEM

Suszarka Compact Pro zapewniająca olśniewające stylizacje i wydajność oferuje doskonałą równowagę między mocą a estetyką.

Ta wysoce wydajna suszarka dysponuje mocą 2200 W gwarantującą wyjątkową wydajność podczas suszenia.

Moc przekłada się na ostateczny wygląd fryzury: jonizator eliminuje elektryzowanie i puszenie się włosów, które stają się gładkie i błyszczące.

6 ustawień umożliwia dostosowanie przepływu powietrza i temperatury, dając pełną kontrolę nad procesem suszenia, podczas gdy dyfuzor zwiększający objętość pomaga tworzyć idealne loki, a koncentrator gwarantuje doskonałe, precyzyjne wykończenie.

Łącząc w sobie wygodne cechy z wyrzutem zimnego powietrza na koniec suszenia w celu utrwalenia fryzury, Compact Pro zapewnia długotrwałe rezultaty i olśniewający połysk włosów.

Dane techniczne / porównanie

Dane techniczne
Moc 2200  
2100  
2300  
Regulacja temperatury 3  
3  
3  
Ustawienia prędkości 2  
2  
2  
Zimny nadmuch    
   
   
Powłoka kratki Materiał ceramiczny  
nd. Materiał ceramiczny  
Koncentrator 1  
1  
1  
Rodzaj dyfuzora Standardowy  
nd. Statyczny  
Dyfuzor    
nd.    
Napięcie 220-240  V
230  V
220-240  V
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
1,8  m
1,8  m
Kolory Szary  
Biały  
Biały  
Komfort użytkowania
Typ silnika Standardowy (zasilany prądem)  
nd. Standardowy (zasilany prądem)  
Wygodny uchwyt    
   
   
Wyjmowana kratka    
   
   
Kompaktowe wymiary    
nd.    
Uchwyt do zawieszenia    
nd.    

Dokumentacja

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.