ROWENTA Expertise Pro AC

Expertise Pro AC
Najwyższa wydajność dla profesjonalnych rezultatów

Najwyższa wydajność dla profesjonalnych rezultatów

Najwyższa wydajność dla profesjonalnych rezultatów

Suszarka Expertise Pro AC, łącząc moc 2300 W, silnik profesjonalnej klasy i zestaw supercienkich akcesoriów, jest najnowszej generacji urządzeniem do uzyskania profesjonalnej jakości rezultatów i doskonałej wydajności, które pozwalają oszczędzać czas podczas suszenia. Koncentrator o grubości 8 mm zapewnia naturalne suszenie z zachowaniem objętości, natomiast koncentrator 4 mm daje ustrukturyzowane i precyzyjne suszenie. Dzięki jonizatorowi włosy są gładkie i łatwe do ułożenia, zapewniając efekt doskonałej gładkości ze świetlistym połyskiem.

Nr referencyjny : CV9520F0

WYJĄTKOWA WYDAJNOŚĆ I PROFESJONALNA PERFEKCYJNA STYLIZACJA

Expertise Pro AC zapewnia wyjątkowe rezultaty i perfekcyjną stylizację według profesjonalnych standardów.

Moc 2300 W łączy się z wysoką prędkością strumienia powietrza do 200 km/h, zapewniając optymalną wydajność, dzięki której oszczędza się czas poprzez bardziej skuteczne suszenie, a wysokiej jakości napęd AC gwarantuje długi okres eksploatacji i trwałość.

Dzięki profesjonalnym akcesoriom wyjątkowa precyzja stylizacji jest w zasięgu dłoni.

Koncentrator 4 mm z supercienkim strumieniem powietrza zapewnia precyzyjne suszenie i doskonałe wykończenie dla prostych włosów, natomiast koncentrator 8 mm daje efekt naturalnego suszenia, który utrzymuje pełną objętość włosów.

Dzięki jonizatorowi włosy są gładkie, łatwe do ułożenia i cudownie lśnią, a wykończenie nawiewem zimnego powietrza utrwala fryzurę na długo.

Expertise Pro AC: najwyższa precyzja dla doskonałych efektów i olśniewającej stylizacji.

Dane techniczne / porównanie

WYNIK/OBSŁUGA
Moc 2300  
2200  
2100  
Prędkość wyrzutu powietrza (km/h) 200  
120  
nd.
Regulacja temperatury 3  
3  
3  
Regulacja prędkości 2  
2  
2  
Chłodne powietrze    
   
   
Powłoka kratki Materiał ceramiczny  
Keratin & Shine  
nd.
Koncentrator 2  
1  
1  
Akcesorium 1: Koncentrator  
nd. nd.
Akcesorium 2: Koncentrator  
nd. nd.
OCHRONA WŁOSÓW I ERGONOMIA
Jonizator    
   
nd.
ERGONOMIA/KOMFORT OBSŁUGI
Typ silnika ZASILANY PRĄDEM ZMIENNYM (AC)  
ZASILANY PRĄDEM ZMIENNYM (AC)  
ZASILANY PRĄDEM ZMIENNYM (AC)  
Wyjmowana kratka    
   
   
Uchwyt do zawieszenia    
   
nd.
SPECYFIKACJE TECHNICZNE
Napięcie 220-240  V
220-240  V
230  V
Długość przewodu zasilającego 2,5  m
1,8  m
1,8  m
Kolory Czarny i miedziany  
Czarny i różowy  
Biały  

Dokumentacja

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.