Suszarka do włosów Rowenta

HANDY DRY
wyjątkowo kompaktowe wymiary i moc

KOMPAKTOWE WYMIARY I ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA

KOMPAKTOWE WYMIARY I ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA

Suszarka Handy Dry Rowenta zapewnia wydajne rezultaty suszenia oraz wygodę użytkowania dzięki wyjątkowo kompaktowym wymiarom. Dzięki prostej obsłudze oraz łatwym w użyciu funkcjom i akcesoriom suszarka Handy Dry stanowi niezbędne urządzenie do codziennej stylizacji zapewniające długotrwałe rezultaty.

Nr referencyjny : CV1316F0

WYDAJNE SUSZENIE WRAZ Z PROSTOTĄ I ŁATWOŚCIĄ UŻYTKOWANIA

Dzięki łatwym w użyciu funkcjom, dużej wydajności i kompaktowym wymiarom suszarka Handy Dry nadaje się doskonale do codziennego użycia.

Moc 1400 W zapewnia szybkie i wydajne suszenie, a dwa ustawienia prędkości/temperatury dostosowują przepływ powietrza i temperaturę, zapewniając większą kontrolę nad procesem suszenia.

Suszarka Handy Dry posiada intuicyjne i łatwe w użyciu funkcje podstawowe, dzięki czemu stanowi niezbędne urządzenie do codziennej stylizacji.

Koncentrator umożliwia bardzo precyzyjne suszenie z uwzględnieniem nawet najmniejszych szczegółów, długi kabel zasilający zapewnia większy komfort użytkowania, a kompaktowe wymiary i wieszak umożliwiają bezproblemowe przechowywanie w różnych miejscach.

Handy Dry: wydajne suszenie i kompaktowe wymiary dla doskonałych codziennych rezultatów.

Dane techniczne / porównanie

Moc 1400  W
2200  W
1700  W
2100  W
Regulacja prędkości/temperatury 2  
3  
nd. nd.
Chłodne powietrze    
   
   
   
Koncentrator 1  
1  
1  
1  
Typ silnika DC  
DC  
DC  
DC  
Wyjmowana kratka    
   
nd.    
Kompaktowe wymiary    
   
   
nd.
Uchwyt do zawieszenia    
   
   
   
Napięcie 220-240  V
220-240  V
220-240  V
220-240  V
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
1,8  m
1,8  m
1,8  m
Kolory Czarny  
Czarny  
nd. Czarny i różowy  

Dokumentacja

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.