ROWENTA LOKÓWKA

LOKÓWKA
DOSKONAŁE DROBNE LOKI

DOSKONAŁE DROBNE LOKI DOSKONAŁE DROBNE LOKI
Lokówka marki Rowenta zapewnia oszałamiające efekty dzięki średnicy 16 mm do drobnych loków oraz ceramicznej powłoce, która emituje delikatne ciepło dla doskonałego wykończenia fryzury. To łatwe w użyciu urządzenie do stylizacji zapewnia optymalne tworzenie loków.

Nr referencyjny : CF2116F0

OSZAŁAMIAJĄCE DROBNE LOKI Z DOSKONAŁYM WYKOŃCZENIEM

Lokówka marki Rowenta tworzy oszałamiające, sprężyste loki z doskonałym wykończeniem.

To wydajne urządzenie do stylizacji posiada powłokę ceramiczną, która emituje delikatne ciepło stanowiące tajną broń gwarantującą doskonałe wykończenie.

Wąski wałek o średnicy 16 mm tworzy drobne, urocze loki oraz posiada zimną końcówkę zwiększającą bezpieczeństwo podczas stylizacji.

Przewód obrotowy 360° zapewnia większą swobodę ruchów gwarantującą wygodną i łatwą stylizację.

Lokówka marki Rowenta zapewnia łatwą stylizację, tworząc drobne, sprężyste loki o doskonałym wykończeniu, na które wszyscy zwrócą uwagę.

Dane techniczne / porównanie

WYNIK/OBSŁUGA
Regulacja temperatury 1  
1  
1  
1  
Chłodne powietrze    
Nie dotyczy  
   
   
Funkcje Loki  
Loki  
Loki  
Loki  
Średnica rurki 16  mm
25  mm
16  mm
16  mm
Regulowana temperatura 180  °C
200  °C
180  °C
180  °C
OCHRONA WŁOSÓW I ERGONOMIA
Wydajność przy niskiej temperaturze    
Nie dotyczy  
   
   
Zimna końcówka    
   
   
   
Regulacja temperatury w trybie „Respect”    
Nie dotyczy  
   
   
ERGONOMIA/KOMFORT OBSŁUGI
Wskaźnik nagrzewania    
   
   
   
Wyjmowana kratka    
Nie dotyczy  
   
   
Uchwyt do zawieszenia    
   
   
   
SPECYFIKACJE TECHNICZNE
Napięcie 110-240  V
100-240  V
110-240  V
110-240  V
Przewód 360°    
   
   
   

Dokumentacja

FAQ

Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Płytki najlepiej wymieniać, gdy prostownica nie jest nagrzana – w ten sposób unikniemy oparzeń. Przyciśnij „języczki” znajdujące się z boku wkładów i wysuń je. Wstawiając nowe wkłady, wsuń je do samego końca, upewniając się, że poprawnie zablokowały się i nie mogą się wysunąć.
Kręcąc loki zawsze korzystaj z tej samej części urządzenia – nie staraj się wykorzystać całej jego długości. Wolną rękę trzymaj na zimnym końcu lokówki.
Cylinder lokówki bardzo się nagrzewa w czasie korzystania z lokówki, dlatego należy uważać, by lokówka nie dotknęła skóry. Należy również uważać, by nagrzane części urządzenia nie zetknęły się z przewodem zasilania.
Po wybraniu wymaganego ustawienia należy odczekać od 1 do 2 minut, aby urządzenie osiągnęło właściwą temperaturę.
Należy używać szczotki o dużej średnicy do ogólnej stylizacji i szczotki o małej średnicy do wykończenia (do podwijania i wywijania).
Włosy muszą być czyste, rozczesane i suche, aby zapobiec uszkodzeniom.
Wyjmij wtyczkę z kontaktu i poczekaj, aż urządzenie ostygnie na podstawce. Gdy urządzenie będzie zimne, przetrzyj cylinder zwilżoną ścierką do kurzu. Nie dopuść, by do wnętrza rączki dostała się woda lub jakakolwiek inna ciecz.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Nie. Korzystając z urządzenia nie nakładaj na włosy chemicznych środków pielęgnacyjnych. Nałóż je dopiero po skończeniu korzystania z karbownicy, gdy włosy będą chłodniejsze. Nie używaj karbownicy na włosach syntetycznych, takich jak przedłużenia oraz peruki.
Tak. Umieść włosy u nasady między cylindrem a łyżką lokówki, następnie przyłóż łyżkę do cylindra, blokując włosy w urządzeniu. Delikatnym ruchem przesuń lokówkę do końca włosów – włosy staną się gładkie i proste.
Tak. Owiń włosy wokół cylindra, poczekaj 20 sekund, a następnie wypuść włosy. Czynność tę powtórz kilka razy na włosach całej głowy. Nie czesz chłodnych włosów, ponieważ zamienisz kędziorki na bardziej naturalną, falistą fryzurę.
Zalecana maksymalna szerokość loków wynosi 2-3 cm.