Lokówka Rowenta

Curling Tong CF2132 Doskonałe rezultaty
IDEALNIE KRĘCONE WŁOSY

IDEALNIE KRĘCONE WŁOSY

Marzysz o gęstych i sprężystych lokach? Z lokówką Rowenta Curling Tong to możliwe! Końcówka o średnicy 16 mm pozwala uzyskać naturalny wygląd kręconych włosów, a ceramiczna powłoka dodaje im blasku. Dzięki rozwiązaniom zastosowanym w lokówce Curling Tong stylizacja włosów jest niezwykle łatwa, a efekty - olśniewające.

Nr referencyjny : CF2132F0

WYSOKA TEMPERATURA DLA DOSKONAŁYCH LOKÓW

Lokówka Rowenta for Elite, zapewniająca doskonałe drobne i sprężyste loki, jest łatwym w użyciu urządzeniem do stylizacji.

Optymalna temperatura 180°C gwarantuje szybką i wydajną stylizację oraz perfekcyjne rezultaty.

Powłoka ceramiczna zapewnia lepszy wygląd stylizacji, zapewniając gładkość i łatwość układania włosów oraz ich świetlisty połysk.

Średnica 16 mm idealnie nadaje się do tworzenia drobnych i sprężystych loków, a zimna końcówka zapewnia bezpieczną obsługę.

Urządzenie dopełnia wieszak na potrzeby łatwego i wygodnego przechowywania.

Lokówka Rowenta w pełni nagrzewa się i jest gotowa do użycia w ciągu jednej minuty, dzięki czemu stylizacja jest bardzo łatwa.

Dane techniczne / porównanie

WYNIK/OBSŁUGA
Moc 0025  
0045  
25  
nd.
Regulacja temperatury 1  
1  
1  
nd.
Chłodne powietrze    
Nie dotyczy  
   
nd.
Powłoka Materiał ceramiczny  
Keratin & Shine  
nd. nd.
Funkcje Loki  
Loki  
Loki  
nd.
Średnica rurki 16  mm
25  mm
16  mm
nd.
Kształt Okrągła  
Okrągła  
nd. nd.
Regulowana temperatura 180  °C
200  °C
180  °C
nd.
OCHRONA WŁOSÓW I ERGONOMIA
Wydajność przy niskiej temperaturze    
Nie dotyczy  
   
nd.
Zimna końcówka    
   
   
nd.
Regulacja temperatury w trybie „Respect”    
Nie dotyczy  
   
nd.
ERGONOMIA/KOMFORT OBSŁUGI
Cicha praca Nie dotyczy  
Nie dotyczy  
nd. nd.
Wskaźnik nagrzewania    
   
   
nd.
Czas nagrzewania 60  s
1'30"  s
nd. nd.
Wyjmowana kratka    
Nie dotyczy  
   
nd.
Uchwyt do zawieszenia    
   
   
nd.
SPECYFIKACJE TECHNICZNE
Napięcie 110-240  V
100-240  V
110-240  V
nd.
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
1,8  m
1,8  m
nd.
Przewód 360°    
   
   
nd.
Rodzaj elementu grzejnego Aluminium  
Aluminium  
nd. nd.
Kolory Czarny  
Czarny  
Metaliczny i biały  
nd.

Dokumentacja

FAQ

Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Płytki najlepiej wymieniać, gdy prostownica nie jest nagrzana – w ten sposób unikniemy oparzeń. Przyciśnij „języczki” znajdujące się z boku wkładów i wysuń je. Wstawiając nowe wkłady, wsuń je do samego końca, upewniając się, że poprawnie zablokowały się i nie mogą się wysunąć.
Kręcąc loki zawsze korzystaj z tej samej części urządzenia – nie staraj się wykorzystać całej jego długości. Wolną rękę trzymaj na zimnym końcu lokówki.
Cylinder lokówki bardzo się nagrzewa w czasie korzystania z lokówki, dlatego należy uważać, by lokówka nie dotknęła skóry. Należy również uważać, by nagrzane części urządzenia nie zetknęły się z przewodem zasilania.
Po wybraniu wymaganego ustawienia należy odczekać od 1 do 2 minut, aby urządzenie osiągnęło właściwą temperaturę.
Należy używać szczotki o dużej średnicy do ogólnej stylizacji i szczotki o małej średnicy do wykończenia (do podwijania i wywijania).
Włosy muszą być czyste, rozczesane i suche, aby zapobiec uszkodzeniom.
Wyjmij wtyczkę z kontaktu i poczekaj, aż urządzenie ostygnie na podstawce. Gdy urządzenie będzie zimne, przetrzyj cylinder zwilżoną ścierką do kurzu. Nie dopuść, by do wnętrza rączki dostała się woda lub jakakolwiek inna ciecz.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Nie. Korzystając z urządzenia nie nakładaj na włosy chemicznych środków pielęgnacyjnych. Nałóż je dopiero po skończeniu korzystania z karbownicy, gdy włosy będą chłodniejsze. Nie używaj karbownicy na włosach syntetycznych, takich jak przedłużenia oraz peruki.
Tak. Umieść włosy u nasady między cylindrem a łyżką lokówki, następnie przyłóż łyżkę do cylindra, blokując włosy w urządzeniu. Delikatnym ruchem przesuń lokówkę do końca włosów – włosy staną się gładkie i proste.
Tak. Owiń włosy wokół cylindra, poczekaj 20 sekund, a następnie wypuść włosy. Czynność tę powtórz kilka razy na włosach całej głowy. Nie czesz chłodnych włosów, ponieważ zamienisz kędziorki na bardziej naturalną, falistą fryzurę.
Zalecana maksymalna szerokość loków wynosi 2-3 cm.