Suszarka do włosów Rowenta

Suszarka do włosów – kolekcja Promo
wyjątkowo szybkie suszenie dla gładkich i lśniących włosów

WYJĄTKOWO SZYBKIE SUSZENIE DLA GŁADKICH I LŚNIĄCYCH WŁOSÓW

WYJĄTKOWO SZYBKIE SUSZENIE DLA GŁADKICH I LŚNIĄCYCH WŁOSÓW

Aby zapewnić jak największą wydajność i efektywność, suszarka do włosów Rowenta DC oferuje wyjątkowe suszenie dzięki oddziaływaniu jonów wzmacniającemu włosy i nadającemu im świetlisty połysk. 2100 W mocy gwarantuje wydajność, a dwie prędkości i trzy ustawienia temperatury dają dodatkową kontrolę podczas suszenia.

Nr referencyjny : CV5511F0

WYJĄTKOWO SZYBKIE WYNIKI I WSPANIAŁY POŁYSK

Suszarka do włosów Rowenta DC to niezwykle szybkie narzędzie stylizacji nadające włosom świetlisty blask.

Efekt jonizacji skupia na włosach cząsteczki wody podczas suszenia nadając włosom połysk i sprawiając, że ładnie się układają, dzięki zmniejszonemu elektryzowaniu się i puszeniu.

Moc 2100 W zapewnia idealny poziom wydajneości suszenia, co gwarantuje błyskawiczne efekty.

Dwie prędkości i trzy ustawienia temperatury pozwalają regulować przepływ powietrza i temperaturę podczas suszenia, oferując Ci sześć opcji działania i całkowitą kontrolę nad stylizacją.

Komfort użytkowania poprawiają długi przewód zasilający, zapewniający swobodę ruchów, a także koncentrator do wysoce precyzyjnego suszenia, co daje wyjątkowo szybkie rezultaty i wspaniały połysk.

Dane techniczne / porównanie

Moc 2100  W
1800  W
2100  W
Regulacja temperatury 3  
3  
3  
Regulacja prędkości 2  
2  
2  
Chłodne powietrze    
   
   
Koncentrator 1  
1  
1  
Dyfuzor    
nd.    
Rodzaj dyfuzora Standardowy  
nd. Standardowy  
Jonizator    
   
   
Typ silnika DC  
DC  
DC  
Wyjmowana kratka    
nd.    
Uchwyt do zawieszenia    
   
   
Napięcie 220-240  V
220-240  V
220-240  V
Długość przewodu zasilającego 1,8  m
1,8  m
1,8  m
Kolory Niebieski & biały  
nd. Biały i metaliczny purpurowy  

Dokumentacja

FAQ

Podczas suszenia zaleca się stosowanie maksymalnej prędkości nadmuchu. Podczas układania i wykańczania fryzury zaleca się stosowanie niższej prędkości, aby włosy nie były zmierzwione.
Skierować strumień powietrza na układane włosy (przy wysokiej temperaturze), następnie zastosować funkcję zimnego powietrza dla szybkiego ochłodzenia. Taka metoda zmiany temperatur wzmacnia efektywność układania włosów.
Koncentrator umożliwia suszenie określonej ilości włosów. Koncentratora należy używać, aby skierować strumień ciepłego powietrza bezpośrednio na włosy, które chcemy wysuszyć.
Dyfuzor jest używany do dodawania objętości włosom.
Funkcja pozwala automatycznie wybrać optymalną temperaturę i strumień powietrza, aby uniknąć przesuszenia włosów.
Dzięki tej funkcji suszarka wyłącza się automatycznie, kiedy nie jest używana, i włącza się, kiedy ponownie jej używasz.
Funkcja neutralizuje ładunek elektryczny i sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące, łatwiej się układają i nieelektryzują się.
Czyszczenie suszarki jest bardzo proste. Wszelkie włosy oraz inne elementy, które dostały się do tylnej kratki ochronnej, można usunąć za pomocą przyborów do czyszczenia lub lekko zwilżonej ściereczki. Nigdy nie czyść urządzenia za pomocą alkoholu lub zanurzając całe urządzenie w wodzie. (Pamiętaj, by przed przystąpieniem do czyszczenia odłączyć urządzenie od sieci elektrycznej).
To normalne zjawisko, zabezpieczenie powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku przegrzania (np. włosy lub inne nieczystości w tylnej kratce ochronnej). Poczekaj, aż suszarka ostygnie (20 minut).
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie klasy I musi być uziemione (jest wyposażone w tylko jedną warstwę izolacji). Urządzenie klasy II nie musi być uziemione, ponieważ posiada dwie oddzielne i niezależne warstwy izolacji.
Korzystając z przycisku nawiewu chłodnego powietrza, możesz lepiej ułożyć włosy oraz ograniczyć ich ruch.
Użyj dyfuzora (jeżeli suszarka jest w niego wyposażona), który podniesie włosy od nasady aż po same końce.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.